11:23 , 1402/11/14
کد خبر: 000040861
بازدید: 2009
شوهر سوسانو کاپیتان تیم ملی کره

شوهر سوسانو، بازیگر سریال جومونگ کاپیتان تیم ملی کره می باشد.

بیوگرافی هان هه-جین (سوسانو)

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، هان هه-جین (سوسانو)، بازیگر معروف و محبوب کره ای، با تاریخ تولد ۲۷ اکتبر ۱۹۸۱، با ۴۲ سال سابقه حرفه ای در دنیای سینما و تلویزیون قرار دارد. او در سئول، پایتخت کره جنوبی زندگی می کند و به عنوان یک هنرپیشه، مدل، و مجری مشغول به فعالیت است.

هان هه-جین (سوسانو) از سال ۲۰۰۲ تاکنون در عرصهٔ نمایش هنری حضور داشته و به سرعت توانسته است جایگاه خود را در صنعت سینما و تلویزیون کره ای بسازد. او به عنوان یک بازیگر با استعداد و چهره ای محبوب در جهان هنر شناخته شده است.

در طول دوره فعالیت حرفه ای خود، هان هه-جین (سوسانو) نقش های متعددی را بازی کرده است، اما یکی از نقش های برجسته تر او، نقش بانو سوسانو در افسانه جومونگ است. این عمل بسیار موفق به او اجازه داد تا توانایی هنری و بازیگری خود را به دلیل اجرای برجسته در این نقش به نمایش بگذارد.

شوهر سوسانو کاپیتان تیم ملی کره

ازدواج سوسانو با کاپیتان تیم ملی کره

در زندگی شخصی هان هه-جین (سوسانو)، با کی سونگ یونگ (شوهر سوسانو) کاپیتان تیم ملی کره در سال ۲۰۱۳ ازدواج کرده و یک فرزند دختر به دنیا آورده است. به نظر می رسد که این خانواده یک زندگی خوب و موفق را در کنار هم دارند.

هان هه-جین (سوسانو) با تجربه و توانمندی های خود در دنیای سینما و تلویزیون، همچنان به عنوان یک هنرپیشه محبوب و تاثیرگذار در صنعت سرگرمی کره جنوبی ادامه می دهد و طرفداران زیادی در سراسر جهان به دنبال آثار و فعالیت های او هستند.

بیوگرافی شوهر سوسانو (کاپیتان تیم ملی کره)

کی سونگ-یونگ (شوهر سوسانو) کاپیتان تیم ملی کره (با نام کره‌ای: 기성용؛ تاریخ تولد: ۲۴ ژانویه ۱۹۸۹) یک بازیکن فوتبال حرفه‌ای اهل کره جنوبی است که در پست‌های هافبک مرکزی و هافبک دفاعی برای باشگاه اف سی سئول به میدان می‌رود. وی آغاز کار حرفه‌ای خود را از این باشگاه و در سال ۲۰۰۹ با مبلغ ۱۰ میلیون پوند به تیم سلتیک اسکاتلند پیوست.

با بازی در تیم سلتیک و نمایش اجراهای برجسته‌اش در المپیک ۲۰۱۲، کی سونگ-یونگ (شوهر سوسانو) به توجه باشگاه‌های انگلیسی افتخار کسب کرد و در نتیجه، در سال ۲۰۱۲ به باشگاه سوانسی سیتی با مبلغ ۶۰ میلیون پوند پیوست و تبدیل به گران‌ترین بازیکن تاریخ این تیم شد. در فصل ۲۰۱۳–۲۰۱۴ نیز به عنوان هافبک قرضی به تیم ساندرلند پیوست.

کی سونگ-یونگ (شوهر سوسانو) کاپیتان تیم ملی کره در سال ۲۰۱۳ با هان هه-جین، بازیگر سینما، ازدواج کرد. این زوج در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۵، خوشحالی خود را با تولد یک دختر کامل کردند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید