08:40 , 1403/3/21
کد خبر: 000050742
بازدید: 4035
شماره مجازی رایگان همستر

شماره مجازی رایگان همستر کامبت را از کجا و چگونه دریافت کنیم؟

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از منیبان، پس از اینکه نات‌کوین (notcoin) در صرافی های مختلف ارز دیجیتال اضافه شد و قیمت آن رشد قابل توجهی کرد، بسیاری از کاربران به دنبال کسب درآمد از ربات های تلگرامی این‌چنینی مانند همستر کامبت، تپ سواپ و… هستند. به همین دلیل در این مقاله از سایت نامبرفور بهترین و راحت‌ترین راه کسب درآمد از ربات همستر کامبت را به شما معرفی خواهیم کرد.

ربات همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی در سبک “Tap to Earn” و رباتی در تلگرام است که در تاریخ 5 فروردین 1402 راه‌اندازی شد. در این بازی، کاربران با کلیک کردن روی صفحه نمایش گوشی خود، سکه‌های مجازی به نام “همستر” جمع‌آوری می‌کنند. این سکه‌ها ممکن است در آینده قابل معامله باشند و یا به روش‌های دیگر قابل نقد شدن باشند و شما میتوانید با فروش سکه‌های ربات همستر، کسب درآمد کنید.

علاوه بر کلیک کردن، کاربران می‌توانند با انجام وظایف مختلف و دعوت از دوستان، سکه‌های بیشتری به دست آورند.

همستر کامبت بر روی بلاک‌چین TON ساخته شده است و از این نظر شبیه به بازی نات کوین است.

چگونه از ربات همستر درآمد کسب کنیم؟

در حال حاضر، دو روش اصلی برای کسب درآمد از ربات همستر وجود دارد:

  1. خرید شماره مجازی
  2. به صورت آنی شماره مجازی مورد نظر خود را خریداری کنید
  3. خرید سریع شماره مجازی
  4. جمع‌آوری سکه
  5. با کلیک کردن روی صفحه نمایش، سکه جمع‌آوری کنید.
  6. با انجام وظایف روزانه، سکه‌های بیشتری به دست آورید.

سطح خود را ارتقا دهید تا تعداد سکه‌هایی که در هر کلیک به دست می‌آورید افزایش یابد.

دعوت از دوستان

برای هر دوست جدیدی که با استفاده از لینک شما به بازی ملحق می‌شود، سکه دریافت کنید. دوستان شما نیز با دعوت از افراد دیگر، می‌توانند به شما سکه بیشتری بدهند.

برای دریافت 25000 سکه رایگان کلیک کنید.

اما این روش ها مشکلاتی دارند! شما از طریق کلیک کردن نمی‌توانید بیش از مقدار مشخصی سکه جمع کنید (در ابتدا این مقدار 1500 سکه است).

درمورد روش دوم هم ممکن است تعداد دوستان شما محدود باشد یا دوستان شما از قبل این ربات را استارت کرده باشند. در این صورت دیگر به شما پاداش تعلق نخواهد گرفت.

بهترین و راحت‌ترین راه برای کسب درآمد میلیونی از ربات همستر چیست؟

بهترین راه برای کسب درآمد از ربات همستر، دعوت دوستان است زیرا با صرف زمان کوتاهی تعداد زیادی سکه به دست می‌آورید. اما ممکن است تعداد دوستان شما محدود باشد و نتوانید از این روش استفاده کنید.

برای جبران این مشکل شما می‌توانید تعداد زیادی شماره مجازی تلگرام دریافت کنید و اکانت های مختلف بسازید. این اکانت ها با اکنت های معمولی هیچ تفاوتی نداشته و با دعوت از آنها و شروع بازی، پاداش دعوت دوستان برای شما واریز خواهد شد.

به این شکل شما به راحتی و حتی بدون کلیک کردن مقدار زیادی سکه به دست آورید. پس از اینکه این رمزارز در صرافی ها قرار گرفت با فروش این سکه ها (که مقدار آن کم نیست) سود بسیار خوبی کسب خواهید کرد.

خرید شماره مجازی تلگرام

عرضه شماره مجازی تلگرام با قیمت های ویژه و باور نکردنی وجود دارد. شما میتوانید با قیمت مناسب از مجموعه های مختلف، شماره مجازی تلگرام دریافت کنید و با ساخت اکانت تلگرام و شروع بازی همستر درآمد فوق‌العاده‌ای داشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله از وبلاگ نامبرفور کسب درآمد از ربات تلگرامی همستر کامبات را بررسی کردیم. همانطور که گفتیم شما میتوانید با کلیک کردن، انجام وظایف روزانه و دعوت دوستان، سکه دریافت کنید که بیشترین مقدار سکه (پاداش) برای دعوت دوستان است. برای اینکه پاداش بیشتری دریافت کنید می‌توانید با دریافت شماره مجازی تلگرام و ساخت اکانت تلگرام، از اکانت ساخته شده دعوت کنید و در نهایت درآمد میلیونی داسته باشید.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید