10:41 , 1403/4/20
کد خبر: 000057300
بازدید: 1166
شروع پرحاشیه استقلال تهران

شروع بدون دستیاران کلیدی برای نکونام؛ رجبی، هاشمی‌نسب و رحمتی در تمرین استقلال حاضر نشدند

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,طلسم آغاز تمرینات استقلال برای فصل جدید، شکسته شد و آبی پوشان با حضور در کمپ مرحوم ناصر حجازی، برای لیگ بیست و چهارم استارت زدند که البته این شروع، بسیار کمرنگ و با غایبان بزرگ و متعددی بود که شاید مهم‌ترین آنها، دستیاران نکونام باشند.

سرمربی آبی‌ها پیش از این دو تاریخ را برای شروع تمرینات اعلام کرده بود که هر دو بار و به دلیل تعداد کم نفرات، این موضوع منتفی شد تا بالاخره و به هر نحوی که بود، امروز تعداد 9 بازیکن راهی کمپ حجازی شدند ولی خبری از دستیاران نکونام در این تمرین نبود.

تمرین آبی پوشان در شرایطی پیگیری شد که مهدی هاشمی‌نسب، حمیدرضا رجبی و کیانوش رحمتی، سه دستیار جواد نکونام، در این تمرین غایب بودند که باعث شد برخی شایعات درباره وضعیت حضور آنها در تیم به وجود بیاید.

استقلال

این سه مربی در فصل گذشته نقش مهمی در کادر فنی نکونام داشتند و با همکاری نزدیک خود، به موفقیت‌های تیم کمک کردند. عدم حضور آنها در تمرین امروز، گمانه‌زنی‌هایی را درباره دلایل غیبتشان به همراه داشت که طبق پیگیری‌ها، مشخص شد آنها قراردادی با تیم ندارند.

رجبی و رحمتی که همزمان با برگزاری تمرین استقلال، به‌جای حضور در کمپ ناصر حجازی، راهی ساختمان باشگاه شده بودند، اعلام کردند که به دلیل نداشتن قرارداد با باشگاه، راهی محل تمرین نشده‌اند و منتظر تعیین تکلیف نهایی خود هستند.

استقلال

البته در این میان خبری از هاشمی‌نسب نبود و مربی فصل گذشته آبی‌ها که از محبوبیت و مقبولیت خاصی نزد هواداران برخوردار است، نه در کمپ حجازی حضور داشت و نه راهی ساختمان باشگاه شده بود تا ابهامات درباره کادرفنی و دستیاران نکونام افزایش یابد.

باید دید که آیا هاشمی‌نسب، رجبی و رحمتی در روزهای آینده به تمرینات باز خواهند گشت و همچنان به عنوان دستیاران نکونام به تیم کمک می‌کنند یا خیر. حضور کادر فنی قدرتمند و با دانش در کنار نکونام، برای

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید