10:57 , 1403/4/19
کد خبر: 000057069
بازدید: 1265
شرایط نقل و انتقالات پرسپولیس پس از جلسه  هیئت مدیره

بررسی مشکلات و اتخاذ تصمیمات مهم در پرسپولیس؛ جلسه فوق‌العاده هیئت مدیره برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس روز دوشنبه با حضور مدیرعامل تشکیل جلسه داد. هیئت‌مدیره با حضور اعضا و مدیرعامل، دوشنبه نشست خود را برگزار کرد و در جریان آن، درباره موضوعات روز و مهم باشگاه گزارش‌هایی استماع و تصمیم‌هایی اخذ شد.

مدیرعامل باشگاه درباره تسویه حساب با اعضای تیم، فعالیت‌های آکادمی و تیم‌های پایه توضیحاتی را به اعضای هیئت مدیره ارائه داد که با توجه به پرداخت مطالبات تیم‌های پایه مشکلی برای شروع فصل جدید هم وجود نخواهد داشت.

درویش همچنین در مورد فعالیت‌های نقل و انتقالاتی، پرونده‌های حقوقی و در جریان از جمله شکایت طرح شده در کمیته تعیین وضعیت از سوی بیرانوند گزارش خود را در اختیار اعضا قرار داد تا آنها از آخرین روند شرایط نقل و انتقالات تیم مطلع شوند.

او روند مذاکرات برای تمدید قرارداد اعضای تیم و جذب بازیکنان را هم به مدیران باشگاه توضیح داد. این در حالی است که از مناقصه البسه تیم که در حال انجام است گزارش‌های کاملی ارائه کرد و جهت اقدام، تصمیم‌هایی نیز اخذ شد.

هیات مدیره پرسپولیس همچنین مصوب کرد آیین نامه انضباطی باشگاه و تیم پرسپولیس جهت تصویب، تدوین و ارائه شود. قراردادهای اسپانسری و همکاری‌های تجاری هم از دیگر موضوع‌های طرح شده در جلسه بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید