15:09 , 1403/3/21
کد خبر: 000050821
بازدید: 1196
شب پر ماجرای مسی جنجالی شد

مسی در دیداری پرفراز و نشیب، نیمکت‌نشین، تعویضی، کاپیتان و معترض شد!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,لیونل مسی، ستاره آرژانتین، شب گذشته در دیدار دوستانه مقابل اکوادور، تجربه‌ای پرماجرا داشت.

مسی در این بازی که در چارچوب آماده‌سازی آرژانتین برای کوپا آمریکا برگزار می‌شد، ابتدا روی نیمکت بود و در نیمه دوم به جای آنخل دی ماریا به میدان آمد. او پس از ورود به زمین، بازوبند کاپیتانی را از دی ماریا تحویل گرفت.

ورود مسی به زمین با استقبال تماشاگران حاضر در ورزشگاه سولجر فیلد شیکاگو همراه بود. آنها از ابتدای بازی منتظر حضور لئو در زمین بودند.

اسکالونی، سرمربی آرژانتین، برای اینکه فشار کمتری به مسی قبل از کوپا آمریکا وارد شود، او را در ترکیب اصلی قرار نداده بود. با این حال، در نهایت تصمیم گرفت در نیمه دوم چند دقیقه‌ای به این ستاره تیمش بازی بدهد.

مسی در این دقایق فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشت، اما نتوانست از آنها استفاده کند.

در یکی از این صحنه‌ها، مسی پس از دریافت توپ از خولین آلوارز، با حرکتی سریع به سمت میانه زمین رفت و به دنبال پاس به انزو فرناندز بود. با این حال، دروازه‌بان اکوادور که پیش‌بینی حرکت مسی را کرده بود، توپ را در اختیار گرفت.

در لحظات پایانی بازی هم نیکو گونزالس در موقعیتی تک به تک با دروازه‌بان اکوادور قرار گرفت، اما نتوانست گلزنی کند. مسی که در سمت راست زمین آزاد بود، به گونزالس معترض شد که چرا توپ را به او پاس نداده است. این صحنه نشان داد که مسی حتی در دیدارهای دوستانه هم به دنبال پیروزی است.

مسی در اواخر بازی یک ضربه آزاد از فاصله‌ای دور و با پای چپ زد که از روی تیرک دروازه عبور کرد و به بیرون رفت.

مسی

نکته جالب این بازی، خوشحالی و تشویق مسی پس از گل دی ماریا بود. مسی که روی نیمکت نشسته بود، با لبخندی پهن به این گل که روی پاس کریستین رومرو به ثمر رسیده بود، واکنش نشان داد.

در حاشیه این بازی، یک هوادار هم تلاش کرد خود را به مسی برساند و او را در آغوش بگیرد، اما نیروهای امنیتی مانع از این کار شدند.

به طور کلی، مسی در این بازی 90 دقیقه‌ای پرفراز و نشیب، نیمکت‌نشین، تعویضی، کاپیتان و معترض شد، اما نتوانست گلزنی کند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید