21:24 , 1402/11/19
کد خبر: 000041238
بازدید: 9109
شبکه تماشا امپراطور افسانه ها زنده

سریال «امپراطور افسانه ها» که محصول ۲۰۱۰ کره جنوبی است از شبکه تماشا پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار تلویزیونی ایونا به نقل از افکار نیوز، سریال "جومونگ" یک سریال تلویزیونی کره‌ای است که توسط لی جو هاوان کارگردانی شده است. این سریال بر اساس افسانه‌های تاریخی درباره جومونگ الهام گرفته شده است و حتی در بازپخش‌ها متعدد توجه مخاطبان رسانه ملی را به خود جلب کرده است.

با استقبال مخاطبان از سریال "امپراطور باد‌ها" در ژانر درام، تاریخی و اکشن، تصمیم به ارائه پخش این مجموعه گرفته شد. "امپراطور باد‌ها" به عنوان اسپین آف دو سریال "جومونگ" و "امپراطور باد‌ها" شناخته می‌شود و ماجرای این مجموعه سال‌ها پس از ماجراهای سریال جومونگ را دنبال می‌کند.

سریال "امپراطور افسانه ها" که محصول سال ۲۰۱۰ کره جنوبی است، از امشب توسط شبکه تماشا پخش می‌شود. این سریال نیز به عنوان اسپین آف دو سریال "جومونگ" و "امپراطور باد‌ها" معرفی شده است.

داستان "امپراطور افسانه ها" سال‌ها بعد از پیروزی جومونگ و فتح سرزمین گوگوریو توسط او و سوسانو را دنبال می‌کند. در این دوران، بین جومونگ و سوسانو، که از برخورد و زیاده‌خواهی او خشمگین شده است، اختلاف جدی به وجود می‌آید. جومونگ، سوسانو را از کشور بیرون می‌فرستد و سوسانو همراه با اعضای قبیله‌اش گوگوریو را ترک می‌کند.

سریال "جامیونگ گو" نیز داستان جومونگ و نوادگانش را به تصویر می‌کشد و به دوران فروانروایی موهیول بر گوگوریو می‌پردازد. در این داستان، گوگوریو برای تامین غذای مردمانش دچار مشکل می‌شود و موهیول همراه با شاهزاده‌اش هودانگ برای تامین آذوقه مردم به سرزمین‌های حاصلخیز اطراف می‌روند. در این میان، نانگ نانگ، یکی از سرزمین‌هایی که پادشاهی آن به تازگی توسط دو فرمانده کشور سقوط کرده، به دیدار می‌آید و یک جنگ بین خانواده‌های دو فرمانده برای تصاحب تاج و تخت آغاز می‌شود. هودانگ، پسر موهیول و نوه جومونگ، قصد دارد از این آشفتگی استفاده کند و آن سرزمین را صاحب شود.

در پاسخ به درخواست مخاطبان، شبکه تماشا تدارک دوبله سریال "جامیونگ گو" را انجام داده است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید