سیاسی

سیاسی

صاحبان حساب بانکی ستاد جلیلی چه کسانی بودند؟

آخرین اخبار

سرپرست ریاست جمهوری، تاکید کرد: در دولت مردمی طی چند هفته اخیر و پس از انتخاب رئیس جمهور جدید، نه تنها تصمیمی که به ضرر دولت بعدی باشد گرفته نشده، بلکه تلاش شده است حتما تصمیمات اتخاذ شده در راستای کمک به رئیس جمهور منتخب و دولت آینده باشد.

دکتر پزشکیان رئیس جمهور منتخب امروز یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ در صحن علنی مجلس حضور پیدا کرد.

رهبر انقلاب فرمودند: توصیه موکد من تعامل سازنده مجلس با دولت جدید است. موفقیت رئیس جمهور و دولت جدید، موفقیت همه ما است.

رئیس شورای راهبری انتخاب اعضای کابینه دولت چهاردهم تاکید کرد: ما وزرا را انتخاب نمی‌کنیم و انتخاب با رئیس جمهور است.

امام جمعه اردبیل، در متن خطبه اول نماز جمعه ۲۲ تیرماه که به تازگی از سوی روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، منتشر شده، نسبت به برخی بدعت‌ها در مراسم عزاداری محرم هشدار داده است.

بر اساس ویدئویی که از نماز جمعه تهران منتشر شده، عده ای از مخالفان دولت پزشکیان، شعار «ظریف گورت رو گم کن» سر داده‌اند.

حمید رسایی، نماینده مجلس در رشته توییتی از موضع خود درباره محمد جواد ظریف عقب نشینی کرد.

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای سربازان پایه خدمتی مردادماه ۱۴۰۳ را فراخواند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مسیر دولت سایه که آغاز شده است، قوی تر از گذشته دنبال خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است، گفت: با شکل‌گیری کمیسیون اجتماعی مجلس موضوع تعطیلی شنبه‌ها بررسی خواهد شد.

روزنامه کیهان که این روزها در اوج مخالفت با دولت چهاردهم است، خواسته خود را صریحا مطرح کرد.

گزینه‌های وزارت آموزش و پرورش دولت پزشکیان مشخص شدند.

 سعید جلیلی در جمع اعضای ستاد انتخاباتی در شهر یاسوج، اظهار کرد: ما همواره تلاشمان این بود که به مسیر با صلابت و عزتمند کشور در هر برهه ای کمک کنیم و اگر جایی هم ایرادی و انحرافی می دیدیم سعی می شد که با همان رویکرد حل مساله اقدام کنیم. 

رئیس شورای راهبری انتخاب اعضای کابینه رئیس‌جمهور منتخب، چهارشنبه شب با حضور در شبکه خبر، به تشریح فرآیند انتخاب وزرا در دولت چهاردهم پرداخت.

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم پاسخ علم الهدی را در توییتی داد.

امام جمعه کرج گفت: اگر کارگزاران گوشه چشمی به آمریکا داشته باشند، وحدت و اقتدار ملی را از دست خواهیم داد و باید بیانات رهبر معظم انقلاب نصب العین باشد

صاحبان حساب بانکی ستاد جلیلی چه کسانی بودند؟

 پای هر انتخابات ریاست جمهوری که در میان باشد نام سعید جلیلی شنیده می‌شود؛ هر چند که در انتخابات ۹۲ و ۱۴۰۳ نتوانست آرای مردم را به سمت خود جذب کند و در دقایق آخر انتخابات ۱۴۰۰ نیز به نفع ابراهیم رئیسی از رقابت‌ها کنار کشید اما به قول خودش ۱۱ سال برای ریاست جمهوری زنبیل گذاشته است.

یک دیپلمات اروپایی اعلام کرد وزیران خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه روابط با ایران را پس از انتخاب رئیس جمهور جدید بررسی می‌کنند.

رئیس شورای راهبری انتخاب وزرای دولت چهاردهم نوشت: اعضای کمیته‌ها تقریباً نهایی شده و کار خود را شروع کرده‌اند و به زودی برای شنیدن چارچوب‌های موردنظر رئیس جمهور منتخب با ایشان دیدار خواهند داشت.

سرپرست وزارت خارجه: آمریکا مانع اصلی حل بحران‌های منطقه است.