سیاسی

سیاسی

پیش از سفر به روسیه مطرح شد؛

رییسی در «همایش ملی مسوولیت اجرای قانون اساسی»:

آخرین اخبار

رئیس کمیسیون قضائی مجلس درخصوص ایرادات گرفته شده در لایحه عفاف و حجاب و غلط‌های املایی مطرح شده، بیان کرد: برداشت‌ها از کلمات تفسیر طولانی دارد. بعضی‌ها یک ظاهری را می‌بینند، لایحه‌ای که بسیار منظم، خوب، جامع و کامل را مشاهده نمی‌کنند.

زید آبادی نوشت: در کشور ما، اما با پخش این ترانه، گویی زلزلۀ فرهنگی ۹ ریشتری به وقوع پیوسته است! خب، این چه فرهنگی است که یک نفر با یک ترانه می‌تواند چهارستون آن را به لرزه در آورد؟

سخنگوی وزارت امور خارجه به عمل دوباره آمریکا در رابطه با تصویب قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد در خصوص غزه واکنش نشان داد.

مخبر:

نخست وزیر سوریه در دیدار با معاون اول رئیس جمهور گفت: ایران مصمم به همکاری‌ گسترده‌ومشترک اقتصادی با سوریه است.

امام جمعه رشت افزود: تصورم این است که بسیاری از دخترانی که کشف حجاب می‌کنند از داشتن خانواده‌‌ای باریشه و دین‌دار محروم‌ هستند.

پس از افتتاح بیمارستان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در فردیس، رییس جمهور با ورود به بخش نوزادان، در کنار گوش یکی از نوزادان تازه متولد شده در این مرکز به اذان اذان گفت.

رئیس جمهور گفت: دولت شبانه‌روز برای رفع مشکلات تلاش می‌کند.

پیش از سفر به روسیه مطرح شد؛

رئیس جمهور گفت: آنچه که امروز در غزه رخ داده و جنایت رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه محور مهم مذاکره در این سفر خواهد بود.

رئیسی امروز گفت: ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار واحد مسکن در حال ساخت است.

تصاویری ازجوانی و پیری همسران شاه در فضای مجازی منتشر شده است.

ذوالنوری به موضوع افزایش سن بازنشستگی اشاره و اعتراف کرد که در زمان محدود رای‌گیری، برخی نمایندگان به اشتباه رای داده‌اند.

رئیسی، رئیس‌جمهور، به تقدیم کلیات لایحه بودجه سال 1403 پرداخت.

رئیسی در مجلس گفت: "حسرت این که دولت و مجلس اختلاف داشته باشند، در دل منتقدان خواهیم گذاشت. این موضوع ممکن است توسط برخی به چالش کشیده شود تا ادعا کنند مجلس و دولت هم با چالش‌ها و اختلافات مواجه شده‌اند."

تاریخ معاصر عکسی از ‌مصطفی کمال آتاتورک میزبان رضاشاه در سفر او به ترکیه، سال ۱۳۱۴ را منتشر کرد .

قرار است به جانبازان غرامت جنگی بدهند.

اگر تصمیم به ارسال نامه به دفتر ریاست جمهوری دارید، باید اطلاع داشته باشید که سیستم دریافت نامه‌ها تغییر کرده و ارسال نامه الکترونیکی از طریق سامانه ۱۱۱ الزامی شده است.

سید میثم خامنه ای نیز با دختر آقای لولاچیان که از بازاریان است ازدواج کرده است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئله کمبود معلم، مسئله‌ای نیست که بتوان آن را کتمان کرد و کلاس‌های درسی در سراسر کشور وجود داشت که پس از گذشت 30 تا 45 روز از شروع سال تحصیلی هنوز معلم نداشت.

علم‌الهدی تأکید کرد: مردم باید در انتخابات مشارکت و دخالت داشته باشند. انقلاب اسلامی شرایطی را فراهم کرده که نه‌فقط در اعلام نظر بلکه حتی در امور اجرایی هم مردم بتوانند اعمال‌نظر و سلیقه کنند.

رییسی در «همایش ملی مسوولیت اجرای قانون اساسی»:

رئیسی با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم از حمایت فلسطین دست برداریم افزود: خوشبختانه این روزها پرده‌ها کنار رفته و تبعیض نژادی، قتل، کشتار، بی عدالتی و ظلم رژیم صهیونیستی بر جهانیان روشن شده است.