11:36 , 1403/3/22
کد خبر: 000050930
بازدید: 1133
سکوت ملی پوشان در قبال نقل و انتقالات

در خلال مصاحبه‌های ملی‌پوشان با برنامه فوتبال برتر شبکه سه، هیچ صحبتی پیرامون آینده باشگاهی و نقل و انتقالات آنها مطرح نگردید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,همزمانی اردوی تیم ملی برای مسابقه با ازبکستان با آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی باعث شد تا امیر قلعه‌نویی سرمربی ایران تصمیمی جالب را اتخاذ کند.

قلعه‌نویی در صحبتی که با بازیکنان تیم ملی داشت، به آنها هشدار داد که حق مذاکره با نمایندگان باشگاه‌ها تا پایان اردو را ندارند و اگر در جریان اردو در هتل المپیک با چنین مسئله‌ای مواجه شود، برخورد جدی خواهد کرد.

این مسئله در مصاحبه بازیکنان تیم ملی با برنامه فوتبال برتر هم وجود داشت؛ مدیر رسانه تیم ملی از نفرات ملی‌پوشی که با برنامه فوتبال برتر شب بازی ایران و ازبکستان مصاحبه کردند خواستند که طبق دستور قلعه‌نویی هیچ صحبتی درباره مسائل نقل و انتقالاتی و فعالیت باشگاهی خود نداشته باشند.

در بخش‌هایی از این مصاحبه‌ها با نفراتی مثل حزباوی، صیادمنش و آقایی‌پور، مجری برنامه فوتبال برتر قصد داشت درباره آینده آنها با فوتبال باشگاهی سوال کند که آنها پاسخی به این موضوعات ندادند تا از دستور قلعه‌نویی تخطی نکرده باشند و تمرکز خود را روی تیم ملی و بازی با ازبکستان گذاشته باشند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید