19:45 , 1403/4/17
کد خبر: 000056761
بازدید: 1171
سپاهان در آستانه رونمایی جانشین رامین رضاییان

گزیده نهایی برای جایگزینی رامین مشخص شد؛ سپاهان مدافع راست جدید خود را معرفی می‌کند

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,رامین رضاییان پس از دو سال حضور در سپاهان تصمیم به جدایی گرفت و پس از فینال جام حذفی اعلام کرد به طور قطعی از جمع طلایی پوشان خواهد رفت که این باشگاه نیز برای انتخاب جایگزین وی اقدام نمود و خیلی زود با گزینه جانشینی وی به توافق رسید.

مجید عیدی که طی دو فصل اخیر لیگ برتر فقط در یک دیدار از 60 مسابقه حضور نداشته و در سایر بازی‌ها برای ملوان انزلی به میدان رفته و عملکرد موثری در سمت راست خط دفاعی این تیم ارائه داده، جدی‌ترین گزینه جانشینی رامین رضاییان است.

باشگاه سپاهان با مدافع راست تند و تیز ملوان انزلی مذاکرات مثبتی انجام داده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی این بازیکن را به خدمت می‌گیرد و جایگزین رامین رضاییان خواهد کرد.

مجید عیدی که در فصل اخیر لیگ برتر یک گل به ثمر رساند و پنج پاس گل داد، یکی از نقاط قوت قوهای سپید به حساب می‌آمد ولی با توجه به پایان قراردادش و دوران حضور سربازی در این تیم، تصمیم به جدایی گرفته و احتمالا راهی سپاهان می‌شود.

گفته می‌شود باشگاه سپاهان تاکنون به توافق نهایی با جواد آقایی‌پور و یک بازیکن دیگر رسیده که مجید عیدی نیز به این جمع اضافه شده است.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید