14:40 , 1402/11/24
کد خبر: 000041489
بازدید: 1186
سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز می شود؟+ مبلغ

سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز می شود؟ مبلغ سود سهام عدالت چقدر است؟ این ها سوالاتی است که با رسیدن با اسفند ماه مشمولان سهام عدالت به دنبال پاسخ آن هستند.

واریز سود مرحله دوم سهام عدالت کی انجام می شود و چقدر است؟ سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز میشود؟ مبلغ سود مرحله دوم سهام عدالت چقدر است؟ 

سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز میشود؟

سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز میشود؟ مشمولان دریافت سود سهام عدالت در حال حاضر منتظر اعلام تاریخ واریز مرحله دوم هستند، که این واریزها در نیمه دوم اسفند انجام خواهد شد. در مرحله اول واریز سود سهام عدالت، دارندگان سهام با سبد ۴۹۲ هزار تومانی، مبلغ ۶۸۱ هزار تومان، با سبد ۵۳۲ هزار تومانی، مبلغ ۷۳۶ هزار تومان و در صورت داشتن سهام یک میلیون تومانی، مبلغ یک میلیون و ۳۸۵ هزار تومان را به عنوان سود دریافت کرده‌اند.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، درباره جزئیات واریز سود سهام عدالت به سهامداران در هفته چهارم دی ماه سال جاری، مشخص شده است که 11 شرکت با سودهای جاری و سنواتی به مجموع 325 هزار و 136 سهامدار، معادل یک هزار و 100 میلیارد تومان، مبلغ مذکور را به حساب های سجامی سرمایه گذاران واریز نموده اند.

اطلاعات بیشتر نیز نشان می دهد که در هفته چهارم دی ماه امسال، 6 شرکت شامل «سرمایه گذاری البرز، داروپخش، داروسازی شهی دقاضی، سرمایه گذاری پارس توشه، مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان، قند تربت حیدریه»، سود جاری سهام عدالت به مجموع 105 هزار و 901 سهامدار را که معادل 762 میلیارد و 473 میلیون تومان است، از طریق سامانه سجام و با استفاده از سمات به حساب های سجامی واریز کرده اند.

سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز می شود؟+ مبلغ

این گزارش تاکید می کند: در هفته چهارم دی ماه جاری، 5 شرکت، به عنوان ناشران شامل "پلاستیران، سیمان آبیک، معدنی و صنعتی چادرملو، گروه دارویی برکت، سرمایه گذاری سپه"، سود سهام عدالت سنواتی را به مبلغ 219 هزار و 235 سهامدار، با جمع مالی 339 میلیارد و 575 میلیون تومان، از طریق سمات و با استفاده از سامانه سجام واریز کرده اند.

آمارهای منتشر شده از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نشان می دهد که از آغاز سال 1402 تا پایان هفته چهارم دی ماه، سود جاری و سنواتی (سود سهام عدالت) 761 ناشر به مجموع 103 هزار و 954 میلیارد تومان، به حساب های سجامی سرمایه گذاران واریز شده است.

مبلغ سود مرحله دوم سهام عدالت چقدر است؟ 

مبلغ سود مرحله دوم سهام عدالت چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که مبلغ این سود (سود سهام عدالت) برای افراد مختلف متفاوت است. 

سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز می شود؟+ مبلغ

سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز میشود؟

سود مرحله دوم سهام عدالت کی واریز میشود؟ واریز سود مرحله دوم سهام عدالت در نیمه دوم اسفند به انجام خواهد رسید.

منبع:منیبان

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید