سلامت جنسی

آیا رابطه جنسی می‌تواند منجر به سکته قلبی شود؟

قرص سیلدنافیل چیست؟ فواید و عوارض آن را بشناسید!

بعد از رابطه جنسی و انزال، بدن مردان هورمونی به نام پرولاکتین و اکسی توسین تولید می‌کند. اکسی توسین یک هورمون شادی آور و آرام بخش است که در ترکیب با پرولاکتین، موجب احساس خواب آلودگی می‌شود.

مشاهده ترشحات سفید واژن در حین رابطه جنسی ممکن است شما را نگران کند؛ با این حال ترشحات واژن یک اتفاق رایج است و شاخص قابل توجهی از سلامت زنان است.

یک متخصص زنان و زایمان گفت: کیست تخمدان شایع‌ترین عارضه در طی سال‌های باروری است.

این طبیعی است که شما پس از انجام هیسترکتومی نگران زندگی زناشویی خودتان باشید. بهبودی بعد از عمل برداشتن رحم در هر فردی متفاوت است و بعضی از افراد ممکن است عوارضی را تجربه کنند که بر روابط جنسی آن‌ها تاثیر می‌گذارد. روی این مقاله کلیک کنید تا ببینید رابطه زناشویی بعد از برداشتن رحم چگونه خواهد بود.

خوراکی هایی مانند موز، هندوانه و یا ماست، نوعی ویاگرای طبیعی به حساب می آیند که برای داشتن رابطه جنسی طولانی مفید هستند. در ادامه با این دسته از مواد غذایی آشنا می شوید.

مصرف الکل می‌تواند تأثیرات جدی بر باروری، بارداری، شیردهی و بهداشت جنسی داشته باشد. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا از تاثیرات مصرف مشروبات الکلی بر بارداری و شیردهی بگوییم.

خروج باد از واژن، که به آن واژینیسموس یا فلاتوس واژن نیز گفته می‌شود، تجربه‌ای رایج اما گاه خجالت‌آور برای زنان است. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که هوا در واژن محبوس شده و سپس به طور ناگهانی خارج می‌شود و ممکن است با صدا همراه باشد.

در دوران پریود نباید شما فقط مراقب دردهای بدنیتان باشید و مسکنی برای آنها بخورید!

داشتن یک رابطه جنسی منظم و مداوم باعث می شود که شما نگاهی متفاوت تری به مسائل پیرامون خود داشته باشید. شاید این موضوع را که رابطه جنسی یکی از مهم ترین عوامل برای افزایش زیبایی شما می باشد را ندانید.

بهتر است قبل از استفاده از کرم برای درمان خارش واژن، از یک متخصص زنان مشورت بگیرید. مهم است که قبل از استفاده از هر گونه داروی بدون نسخه، علت اصلی خارش واژن را درک کنید.

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان باید چقدر باشد؟ چه سایزی طبیعی به حساب می‌آید و مطلوب؟ این موضوع درمیان عوام دغدغه مهمی است و خیلی‌ها براین باور هستند که اندازه و شکل آلت تناسلی‌شان بازگوکننده قوت و قدرت جنسی‌شان است.

رابطه جنسی شبیه کلیشه‌هایی نیست که در فیلم‌ها به نمایش گذاشته می‌شود.

ممکن است میل جنسی زن از شوهرش بیشتر باشد

رابطه جنسی یکی از مهمترین اتفاقات زندگی زناشویی است که می‌تواند بهترین گزینه برای فرار زن و مرد از مشکلات و دغدغه‌های روزمره زندگی باشد، اما باتوجه به مشغله کاری زیاد در طول هفته، بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی شب جمعه است.

ایده ساخت این کاندوم را یکی از قربانیان تجاوز به پزشک داد

رابطه جنسی در دوره پریودی معمولا توصیه نمی شود، اما در این مطلب نکاتی بیان می شوند که به برقراری رابطه جنسی در دوره پریود کمک می کند.

پژوهش‌ها نشان می‌دهد رابطه زناشویی براحتی سبب آرامش اعصاب و کاهش فشار خون و کاهش استرس می‌شود. یافته‌های یکی از این پژوهش‌ها حتی حاکی از این است که رابطه جنسی ممکن است به آدم‌ها کمک کند بر ترس ناشی از حضور در یک جمع بزرگ و سخن گفتن در میان آن جمع غلبه کنند؛ زیرا تا حد ممکن از میزان استرس آنها خواهد کاست.

بدن به روش های مختلف غیرعادی و عجیب و غریب به صورت بیماری ها و شرایط نادر بهداشتی تحت تاثیر قرار می گیرد.