سلامت

افراد بدون هر ۲ نسخه از ژن، موارد مرتبط با چاقی را مانند سطوح بالای چربی در خون، علائم اختلال عملکرد بافت چربی، افزایش آنزیم‌های کبدی و کاهش سطح هورمون‌های تیروئید دارند.

با خطرات بی شمار هات‌داگ در این مطلب آشنا شوید و ببینید که چرا نباید از این خوراکی محبوب میل کنید.

موضوع مصرف خودسرانه ویتامین C و احتمال خطرناک بودن آن مورد بحث بررسی قرار گرفت.

سازمان جهانی بهداشت درباره بیماری "وبا" یک هشدار صادر کرد و از مردم خواست که اقدامات پیشگیرانه را حتما انجام دهند.

در این مطلب به برخی از غذا‌های رایجی که می‌توانند در رژیم غذایی روزانه گنجانده شوند و ممکن است علائم پیری را به تاخیر بیندازند و سطح کلاژن را در بدن افزایش دهند، اشاره می‌کنیم.

می‌توانید چند تغییر در سبک زندگی خود ایجاد کنید تا در نهایت شکم صاف داشته باشید. کنترل وعده غذایی سالم و ورزش منظم همگی بنای کار برای داشتن اندامی متناسب و خوش فرم هستند.

گرمای هوا در تابستان سبب می شود تا نحوه خوابیدن در شب دچار اختلال شده و شما را عاصی کند.

دکتر شهنام عرشی با بیان اینکه هیچ موردی مبنی بر ابتلا به «تب دنگی» در شهر تهران گزارش نشده، اظهار کرد: حدود یک ماه پیش، بیماری تب دنگی در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی «شهید بهشتی» و «ایران» شناسایی شد، اما این موضوع به معنی ابتلا به تب دنگی در شهر تهران نیست. موارد شناسایی شده جزو موارد وارداتی بودند.

پژمان عقدک با بیان‌اینکه این فرد با علائم بیماری تب دنگی به مراکز درمانی اصفهان مراجعه کرد و شناسایی شد، افزود: آزمایش‌های مقدماتی وی در اصفهان مثبت بود و پس از ارسال نتایج آزمایش‌ها به تهران، نتیجه قطعی آن نیز اعلام شد.

جولان باکتری کشنده در ایالت های مختلف آمریکا مردم این کشور را به وحشت انداخت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: پشه آئدس به عنوان عامل انتقال بیماری تب دنگی در یکی از شهرهای استان مشاهده شده است.

آیا عادت دراز کشیدن بعد از غذا خوردن، مفید است یا ضرر هایی دارد؟

برخی از مواد غذایی برای بهبود سطح استروژن در بدن زنان مفید هستند

آیا میوینگ واقعا عمل میکند؟ این کار فریب است یا واقعیت؟

تا روز چهارشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۵۱ نفر در کشور مبتلا به تب دنگی شناسایی شدند که از این تعداد ۱۲ مورد انتقال محلی بوده است و در داخل کشور آلوده شده اند.

قد بلند آرزوی خیلی از افراد در سراسر دنیاست. آنها ممکن است راه های مختلفی را امتحان کنند، یکی از این راه ها عمل جراحی افزایش قد است.

اطلاعات ضروری در مورد داروی سولفین‌پیرازون

واژن یک اندام خود تمیز شونده است و ترشحات طبیعی تولید می کند که به حفظ سلامت آن کمک می کند. این ترشحات می تواند بوی کمی تند یا مزه کمی ترش داشته باشد که کاملا طبیعی است.

ورزش نه تنها بر طول عمر مي افزايد ، بلکه باعث مي شود کيفيت زندگي بهتر شود و احساس بهتري در طول دوران زندگي داشته باشيم .

مهره های پشتی به طور طبیعی دارای یک انحنای S شکل است، اما قوز وقتی مطرح می شود که این انحنا بیش از حد طبیعی باشد و باعث درگیری مهره ها شود.