سلامت

فواید و مضرات بادام زمینی چیست؟ بادام زمینی برای چه چیزی مفید است، آیا باعث افزایش وزن می شود؟

میوه کاکتوس نوعی انجیر است که ابن سینا سال ها پیش گفته بود از همه میوه ها مغذی تر است. خاصیت میوه کاکتوس چیست؟

با سرد شدن هوا، مقدار چایی که در طول روز نوشیده می شود بسیار زیاد است. بنابراین درست کردن یک چای جدید با یادگیری طرز تهیه چای کرک می تواند گزینه جدید برای شما باشد.

همه آرزوی داشتن موهای بلند، قوی و درخشان را دارند. با این حال، بسیاری از ما در رسیدن به این هدف شکست می خوریم.

غذاهایی که از سلامت مو حمایت می کنند را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

زردی نوزاد در سفیدی چشم، زمانی که در خفیف ترین حالت خود قرار دارد بیشتر مشهود است. با افزایش ناراحتی، رنگ زرد به قسمت های پایینی بدن گسترش می یابد.

روغن درخت چای که در سال‌های اخیر بیشتر درباره آن شنیده‌ایم، حامی درمان‌ مخصوصاً برای سلامت پوست شده است. بنابراین روغن درخت چای چیست و چگونه استفاده می شود؟ آیا روغن درخت چای برای واژن مفید است؟ کسانی که از روغن درخت چای استفاده می کنند.

آنچه می خورید در مسیر رسیدن به پوستی که رویای آن را دارید از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابر این می توانیم به این نتیجه برسیم که ممکن است با خوردن برخی غذاها یا عادات غذایی غلط باعث چرب شدن پوست شویم.

عواملی مانند عوامل ژنتیکی، تغییرات هورمونی، رژیم غذایی و سبک زندگی و حتی استرس را از دلایل چرب شدن پوست می دانند. با این حال روتین مراقبت موثر برای پوست های چرب چیست؟

انسولین یکی از مهم ترین هورمون های متعادل کننده قند است که منبع تغذیه بدن است. دیابت شیرین یا به عبارت دیگر دیابت به دلیل اختلال در این هورمون دیده می شود.

کبودی زیر چشم می تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند ژنتیکی، بی خوابی و استرس. شما می توانید اقدامات ساده ای را برای این عارضه انجام دهید.

وقتی زمستان می آید و هوا سرد می شود، پوست ما به طور جدی تحت تأثیر قرار می گیرد. در این ماه ها باید از پوست خود در برابر اثرات منفی زمستان محافظت کنید.

اگر سرطان ریه در مراحل اولیه به نام مرحله I تشخیص داده شود، میزان موفقیت در درمان حدود 90-85 درصد است.

روش های طبیعی بزرگ کردن سینه در یک هفته اغلب توسط افرادی که از کوچک بودن سینه های ناراحت هستند ترجیح داده می شود. در این مطلب روش هایی برای بزرگ شدن سینه در یک هفته آورده شده است.

اگرچه انواع مختلفی از سرطان وجود دارد، اما با توجه به علائم رایج و انجام آزمایشات منظم می توانید سرطان را زود تشخیص دهید

برای قوی نگه داشتن سیستم ایمنی کودکان، باید آنها را به طور طبیعی تغذیه کنید. در این مطلب پیشنهاداتی برای تقویت سیستم ایمنی کودکان برای جلوگیری از بیمار شدن آنها آورده شده است. در این مطلب شما نقش تغذیه در سیستم ایمنی بدن کودکان را در میابید.

هرچه سلامت روده ما بهتر باشد، احساس بهتری داریم. در اینجا غذاهای مفید سلامت روده آورده شده است..

فواید ماست که تقریباً در یک کاسه حدود 9 تا 10 گرم کربوهیدرات، 6 گرم پروتئین و 6 گرم چربی است، به شمارش ختم نمی شود.

پیاز به عنوان "آنتی بیوتیک طبیعی" شناخته می شود و در اکثر غذاهایی که در طول روز مصرف می کنیم چه به صورت خام به به صورت پخته استفاده می شود. آیا از فواید پیاز برای سلامتی چیزی می دانید؟ فواید پیاز و هاصیت های ضد میکروبی آن در این مطلب نوشته شده است.

بی حسی، سوزن سوزن شدن و گزگز که اغلب در انگشتان دست و پا، بازوها و اطراف سر دیده می شود، یک بیماری مزمن یا موقت است که در پزشکی به آن پارستزی می گویند