11:41 , 1401/9/2
کد خبر: 000016721
بازدید: 1152
سقف کارت به کارت بانکی تغییر کرده است؟

روز گذشته اگرچه سقف تراکنش های خرید بانکی دو برابر شد اما هنوز سقف مبلغ کارت به کارت مانند گذشته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا، بانک مرکزی به تازگی تصمیم گرفته در راستای ماده 12 دستورالعمل شفاف سازی بانکی اشخاص، برای خریدها سقف تراکنش بانکی را از 50 میلیون تومان به 100 میلیون تومان تغییر دهد.

سخنگوی بانک مرکزی در ارتباط با این تصمیم توضیح داد: با این دستورالعمل دارندگان کارت های بانکی که در گذشته با کارت خود می توانستند روزانه تا سقف 50 میلیون تومان خرید کنند حال می توانند از طریق پایانه های فروشگاهی و درگاه ای پرداخت اینترنتی  تا 100 میلیون تومان جابجا کنند.

این مسئول بانکی در عین حال تاکید کرد که این تغییرات شامل حال سقف کارت به کارت های بانکی نمی شود و  این مبلغ بدون تغییر مانند سابق روزانه 10 میلیون تومان است. سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق شعب بانکی، غیرحضوری و از طریق برنامه‌های پرداخت‌ هم همچنان مثل قبل بوده و تغییر نکرده است.

           

نظر شما






نظرات

آخرین اخبار