11:35 , 1402/11/14
کد خبر: 000040862
بازدید: 1341
سریال پس از باران چند قسمت است ؟

سریال پس از باران بعد از سال ها مجددا از شبکه ها تلویزیونی در حال بازپخش است. جزئیات این سریال را در ادامه ببینید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، سریال پس از باران مجددا در حال باز پخش است.

در خصوص سریال پس از باران، داستان دکتر صادق مهرپرور و همسرش ستاره سالاری را دنبال می کنیم. آن ها در یک تصادف رانندگی در شمال ایران جان خود را از دست می دهند، و فرزندانشان مرضیه و مسعود به دنبال رمز و رازهای خانوادگی شان به شمال می روند. اطلاعات بیشتری از زندگی پدر و مادرشان را از مادربزرگشان به دست می آورند، و رازهایی که پرده بر آن ها افتاده بودند، آشکار می شود.

در سریال پس از باران، با داستانی از زندگی در دهه ۱۳۵۰ و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، روبرو می شویم. موضوعاتی چون عشق در کنار ارباب بودن، مظلومیت زنان دوم اربابان و نقش و قدرت اربابان و خانواده ها در زمانهای گذشته به تصویر کشیده می شوند.

در خلاصه داستان سریال پس از باران، دکتر صادق مهرپرور و همسرش در شمال ایران در یک تصادف جان خود را از دست می دهند. فرزندان آن ها، مرضیه و مسعود، به دلیل شک در مرگ والدینشان به تحقیقات درباره خانواده شان در شمال می پردازند. این تحقیقات بازگویی از رویدادهای قدیمی و زندگی یک زن از طبقه رعیت با اربابان است، که با مشکلات و مظلومیت های زنان این دوره روبرو می شود.

سریال پس از باران چند قسمت است ؟

ازدواج زن رعیتی به نام خانم کوچیک با ارباب روستا و زندگی پس از ازدواج، تا مشکلاتی که باعث مقاومت و تضاد در خانواده اربابان می شود، داستانی جذاب از زمانهای دوران پهلوی دوم را به تصویر می کشد. این سریال با شخصیت های قوی، داستان جذاب و بازیگری عالی، توانسته است جایگاه ویژه ای در دل تماشاگران کسب کند و به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه های تلویزیونی ایرانی شناخته شود.

سریال پس از باران چند قسمت است؟

سریال پس از باران چند قسمت است؟ سریال پس از باران به کارگردانی سعید سلطانی، در سال ۱۳۷۹ در ۳۷ قسمت در شبکه ۳ سیما به تصویر کشیده شده است. این سریال به شکل منحصر به فردی روایت انسانی از روابط پیچیده بین اربابان و رعیتی در زمان قدیم را به تماشاگران ارائه می دهد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید