سرگرمی

آخرین اخبار

اطلاعات تکمیلی تقویم همسران امروز پنجشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 را در این بخش ایونانیوز بخوانید.

فال حافظ امروز پنجشنبه 24 خرداد 1403 را در ادامه بخوانید.

فال شمع امروز پنجشنبه 24 خرداد 1403 را در این صفحه بخوانید.

تقویم نجومی امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ و تقویم همسران ۲۳ خرداد را در این مطلب بخوانید.

بعد از پربازدید شدن تصویر یک ماشین حمل زباله در فریدونکنار که با عروسک‌های مختلف تزئین شده بود، صحبت‌های راننده‌این ماشین حمل زباله را ببینید.

تصویر زیر عکسی از نمای کاخ یاقوت برای ۱۳۴ سال قبل است.

پزشکان پس از سه سال آزمایش، گفتند که او در سلامت کامل به سر می‌برد و هیچ غذا ، آب یا مواد زائد در دستگاه گوارش او وجود ندارد. این نشان می‌دهد که او حتی نیازی به ادرار و مدفوع نیز ندارد.

تصویر زیر مربوط به یک زن ۱۰۵ ساله حین مصرف قلیان در عصر قاجار است.

خیابانی در بوئنوس آیرس آرژانتین وجود دارد که نام عریض‌ترین خیابان دنیا را یدک می‌کشد و در کتاب‌ رکوردهای گینس ثبت شده است.

تصویری از وضعیت یک خودروی پیکان غرق شده در اعماق سد کرج را ببینید.

جزئیات تقویم نجومی امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ را در این مطلب مطالعه کنید.

قهوه خانه در گذشته محل تجمع افراد سن و سال دار و معروف و سرشناس، همچون پهلوانان، بزرگان محل و ریش سفیدان، شاعران، ادیبان و... بوده است و جایی برای جوانان در قهوه خانه نبوده و جوانان حتی اجازه ورود به قهوه خانه را نداشته اند.

مردی اهل الجزایر که برای گسترش صلح و دوستی و مثبت‌اندیشی در خیابان به‌طور تصادفی مردم را در آغوش می‌گرفت، به دو ماه زندان محکوم شد.

«ادین‌سین» در این نامه نوشته است: «سال به سال لباس آقایان جوان اینجا بهتر می‌شود، اما شما اجازه دادید که لباس‌های من سال به سال بدتر شود. پسر عدادالدینم که پدرش فقط دستیار پدرم است، دو دست لباس جدید دارد، در حالی که شما حتی برای من یک دست لباس هم ضرروی ندانستی.»

با شروع روز جدید می توانید انگیزه ای متفاوت را به زندگی روزمره خود تزریق کنید. برای قرار گرفتن در مدار پر انرژی بودن فقط کافی است؛ روز خود را با یک متن صبح بخیر زیبا و خاص آغاز کنید.

تعبیر خواب، از دیرباز یکی از موضوعات جذاب و پر رمز و راز برای انسان‌ها بوده است. خواب‌ها همواره در مرکز توجه فرهنگ‌ها و تمدن‌های مختلف قرار داشته‌اند و افراد زیادی سعی در فهم و تفسیر معنای خواب‌های خود داشته‌اند.

در اتفاقی عجیب یک پیرزن 75 ساله بچه ای بسیار زیبا به دنیا آورد.

در جدول زیر ساعات سعد و نحس امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۳ را مشاهده می‌کنید.

وقتی خانه ای می بینیم که پنجره های زیاد و بلند بالا دارد، در کنار اینکه به پر نور بودن خانه به واسطه ی این پنجره ها می اندیشیم، ممکن است از خود بپرسیم چه کسی قرار است آن ها را تمیز کند؟

فال روزانه، یک پیش‌بینی عمومی است که بر اساس موقعیت ستارگان و سیارات در زمان تولد فرد (برج فلکی) انجام می‌شود.