12:23 , 1403/4/21
کد خبر: 000057618
بازدید: 1164
سرنوشت نامعلوم دو بازیکن استقلال

بازیکنان خط هافبک و حمله استقلال در تمرینات امروز این تیم حاضر نشدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,تمرین استقلال روز گذشته برگزار شد و 7 بازیکن در این تمرین حضور پیدا کردند و اولین جلسه تمرینی را برگزار کردند.

عمده بازیکنان اصلی و باتجربه استقلال در این تمرین غایب بودند، حسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی، بازیکنان خط حمله و بازیکنان خارجی استقلال در این تمرین حضور نداشتند.

سامان تورانیان، محمدحسین اسلامی، سینا سعیدی‌فر، ایمان سلیمی، میلاد زکی‌پور و محمدجواد کیا بازیکنانی بودند که در زمین چمن کمپ حجازی حضور پیدا کردند.

خط دروازه استقلال بدون حضور سیدحسین حسینی کاپیتان این تیم با حضور بازیکنان جوان تشکیل شده بود و این نکته مبهم تمرین استقلال بود، عدم حضور 2 کاپیتان اول استقلال روزبه چشمی و حسینی در اولین تمرین پیش فصل!

خط دفاعی استقلال بیشترین سهم را در حضور بازیکنان داشت،آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند، رافائل سیلوا، ابولفضل جلالی، میلاد فخرالدینی و صالح حردانی ستاره‌هایی بودند که در این جلسه تمرینی حضور پیدا نکردند، البته ابوالفضل جلالی با لباس شخصی به همراه آرمین سهرابیان در کنار زمین حضور پیدا کردند.

از بازیکنان خط هافبک استقلال هم هیچکدام از بازیکنان حضور نداشتند تا وضعیت خط میانی آبی‌ها بلاتکلیف و نابسامان باشد، آرش رضاوند، جلال‌الدین ماشاریپوف، روزبه چشمی، زبیر نیک‌نفس غایبان تمرین آبی‌ها بودند.

استقلال

خط حمله این تیم هم وضعیت مشابه‌ای داشت و هیچکدام از بازیکنان در تمرین حضور نداشتند و فقط مهرداد محمدی با لباس شخصی از کنار زمین مشاهده‌گر تمرین کوچک و بی‌رونق آبی‌ها بود!

حضور محمدحسین اسلامی و میلاد زکی‌پور دو بازیکن جدید استقلال از نکات قابل توجه این تمرین بود، به نظر می‌‌رسد روز شنبه بازیکنان خارجی این تیم به تمرینات اضافه شوند، تعدادی از بازیکنان اصلی این تیم با تمدید قرار داد به تمرینات اضافه شوند و ممکن است که بازیکن جدیدی هم جذب این تیم شود.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید