14:25 , 1403/3/20
کد خبر: 000050686
بازدید: 1156
سردارآزمون و نزدیک شدن به رکورد علی دایی

سردار آزمون در صورتی که دو گل دیگر با پیراهن ایران بزند از نصف رکورد علی دایی عبور می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا, سردار در آستانه رکوردی جدید: 55 گل و نیمه راه تا قله آقای گلی!

ستاره ایرانی در مصاف با ازبکستان به دنبال عبور از نیمی از رکورد گلزنی علی دایی است.

سردار آزمون، مهاجم باتجربه تیم ملی، در بازی اخیر مقابل هنگ‌کنگ با گلزنی، تعداد گل‌های ملی خود را به 53 رساند و همچنان در رده دوم برترین گلزنان تاریخ فوتبال ایران قرار دارد.

اما این آمار برای سردار کافی نیست. او که در حال حاضر شایعات زیادی پیرامون آینده‌اش در فوتبال باشگاهی اروپا وجود دارد، مصمم است در بازی مقابل ازبکستان نیز گلزنی کند و به رکوردشکنی‌های خود ادامه دهد.

اگرچه اختلاف 60 گلی که با علی دایی، اسطوره فوتبال ایران، دارد بسیار زیاد به نظر می‌رسد، اما بسیاری از هواداران فوتبال، سردار را یارای رسیدن به این رکورد در آینده می‌دانند.

سردار که در حال حاضر با روحیه‌ای بالا و شرایطی ایده‌آل در تمرینات تیم ملی حضور دارد، در صورت زدن دو گل دیگر در بازی با ازبکستان، به 55 گل خواهد رسید و نیمی از مسیر رسیدن به رکورد دایی را طی خواهد کرد.

سرئار

این اتفاق می‌تواند انگیزه‌ای مضاعف برای او باشد تا در سال‌های آینده با تلاش و پشتکار بیشتر، به رکورد آقای گلی فوتبال ایران نزدیک و نزدیک‌تر شود.

بدون شک، حضور سردار در زمین بازی مقابل ازبکستان و گلزنی او، می‌تواند نویدبخش روزهای درخشانی برای فوتبال ایران در آینده باشد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید