12:08 , 1403/3/21
کد خبر: 000050797
بازدید: 1145
ستاره پرسپولیس در آستانه رکورد جدیدی در تیم ملی

ترابی در آستانه پنجاهمین بازی ملی؛ فرصتی برای درخشش در برابر ازبکستان؟

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,مهدی ترابی، ستاره پرسپولیس و تیم ملی ایران، در آستانه یک رکورد مهم قرار دارد. او در دیدار مقابل ازبکستان، شانس این را دارد که پنجاهمین بازی ملی خود را انجام دهد و به جمع محمد خاکپور، وحید هاشمیان و غلامرضا رضایی، سه ملی‌پوش باسابقه ایران، ملحق شود.

ترابی که به تازگی به همراه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده است، انگیزه‌های زیادی برای درخشش در این دیدار خواهد داشت. او در این فصل عملکردی درخشان در پرسپولیس داشت و روی 8 گل این تیم تاثیرگذار بود.

با این حال، ترابی در تیم ملی هنوز نتوانسته به اندازه پرسپولیس درخشش خود را نشان دهد. او در چهار تورنمنت بین‌المللی حضور داشته، اما فرصت چندانی برای بازی در ترکیب ثابت تیم ملی به دست نیاورده است.

ترابی

شاید بازی مقابل ازبکستان، فرصتی برای ترابی باشد تا خود را به عنوان یک بازیکن باتجربه و کلیدی در تیم ملی معرفی کند. او در حال حاضر 30 ساله است و از نظر سنی در اوج پختگی خود قرار دارد.

با پایان اردوی تیم ملی، تمرکز دوباره به اخبار باشگاهی معطوف خواهد شد. در این میان، آینده مهدی ترابی نیز یکی از موضوعات مورد بحث خواهد بود. او هنوز قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید نکرده و شایعاتی در مورد احتمال جدایی او از این تیم به گوش می‌رسد.

باید منتظر ماند و دید که ترابی در بازی مقابل ازبکستان چه عملکردی خواهد داشت و آینده او در تیم ملی و پرسپولیس به چه سمتی خواهد رفت.

  •  

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید