19:30 , 1403/3/21
کد خبر: 000050854
بازدید: 1152
ستاره‌های سرخابی در قلب نبرد ایران و ازبکستان!

نبرد ستارگان لیگ در جبهه‌های چپ و راست؛ اورونوف و جلالی آماده جدالی تماشایی!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ایرنا، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های دیدار حساس تیم‌های ملی ایران و ازبکستان، تقابل احتمالی دو ستاره لیگ برتر در جبهه‌های چپ و راست زمین خواهد بود.

اوستون اورونوف، ستاره ازبکی پرسپولیس، و ابوالفضل جلالی، پدیده جوان استقلال، در صورت حضور در ترکیب نهایی دو تیم، آماده مصاف رو در روی یکدیگر هستند.

اورونوف که در بازی اخیر ازبکستان مقابل ترکمنستان عملکردی درخشان داشت و یک گل هم به ثمر رساند، در تیم ملی کشورش برخلاف پرسپولیس در سمت راست به میدان می‌رود.

این موضوع می‌تواند تقابل او با ابوالفضل جلالی را رقم بزند، بازیکنی که در لیگ گذشته با 10 پاس گل، در کنار ریکی آلوز، عنوان گل‌سازترین بازیکن را به خود اختصاص داد.

البته امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی ایران، ممکن است از میلاد محمدی، مدافع باتجربه‌تر، برای مهار اورونوف استفاده کند.

با این حال، با توجه به تمایل اورونوف برای بازی در هر دو سمت چپ و راست، احتمال تقابل او با جلالی همچنان وجود دارد.

در سمت دیگر زمین، جدال صالح حردانی، مدافع پرسپولیس، و جلال‌الدین ماشاریپوف، ستاره ازبکی استقلال، نیز می‌تواند جذاب باشد.

حضور احتمالی مهدی ترابی در سمت چپ خط هافبک ایران و تقابل او با اورونوف، هم‌تیمی‌اش در پرسپولیس، نیز از نکات جالب این دیدار خواهد بود.

بدون شک، جدال در جبهه‌های چپ و راست زمین یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های نبرد ایران و ازبکستان خواهد بود و باید دید در این نبرد جذاب، کدام تیم برتری خود را به رخ خواهد کشید.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید