10:48 , 1403/4/21
کد خبر: 000057571
بازدید: 1268
ستاره قطری پرسپولیس به پایان خط رسید!

خداحافظی با ستاره قطری؛ عبدالکریم حسن از پرسپولیس جدا شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ایرنا,عبدالکریم حسن مرد سال فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۸ در شرایطی در نیم فصل رقابت‌های لیگ بیست و سوم به جمع سرخ‌پوشان پایتخت پیوست که این بازیکن بعد از خروج از قطر روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت.

عبدالکریم بعد از نیم فصل حضور در پرسپولیس به خوبی قابلیت‌های خود را نشان داد تا این‌بار محبوب هواداران پرسپولیس و سکوهای آزادی شود. همین درخشش نصف و نیمه حسن کافی بود تا تیم‌های کشورش به فکر جذب این مدافع ۳۳ ساله بیفتند. در روزهای گذشته باشگاه الوکره قطر با ارسال نامه‌ای به صورت رسمی خواستار جذب این مدافع شد که با مخالفت باشگاه پرسپولیس همراه شد. العربی دیگر تیم مشهور قطری نیز علاقه‌مند به جذب مرد سال آسیا در سال ۲۰۱۸ شد و تمام تلاش خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن به کار گرفت.

پیگیری‌های خبرنگار ایرنا از این موضوع حکایت دارد که باشگاه پرسپولیس بعد از چندین دوره مذاکره با باشگاه العربی قطر سرانجام با انجام توافقات نهایی، عبدالکریم حسن ستاره قطری خود را تنها بعد از ۶ ماه حضور در این تیم به فروش رساند. گفتنی است باشگاه پرسپولیس در نظر دارد با درآمد حاصل از فروش این ستاره قطری با جذب چند بازیکن تیم خود را در فصل جدید تقویت کند.

نظر شما


نظرات

قرمز

درویش تورو خدا فقط برو

2 هفته قبل

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید