14:38 , 1403/3/20
کد خبر: 000050693
بازدید: 1152
ستاره جوان بارسا با دو گل

پدری درخشید و اسپانیا ایرلند شمالی را در هم کوبید!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,تیم ملی اسپانیا در یک بازی دوستانه شب گذشته در مایورکا، ایرلند شمالی را با نتیجه قاطع 5-1 شکست داد. پدری، هافبک جوان بارسلونا، با دو گل در دقایق 12 و 29، ستاره این بازی بود و به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

بازگشت درخشان پدری پس از دو مصدومیت شدید در فصل گذشته، بهترین خبر ممکن برای لوئیس انریکه، سرمربی اسپانیا، و هواداران این تیم در آستانه یورو 2024 بود.

پدری پس از بازی گفت: "به خصوص خوشحالم برای عملکرد تیم و واکنشی که به گل خورده نشان دادیم. خیلی زود دروازه ما باز شد، ولی نشان دادیم که برای یورو کاملا آماده هستیم. بی‌نهایت برای گلزنی در این بازی انگیزه داشتم و حالا خیلی خوشحالم. در ماه‌های اخیر تلاش زیادی کردم تا در مقطع پایانی فصل بتوانم به بارسا و تیم ملی کمک کنم. در فصل گذشته دو بدشانسی بزرگ به من رو کرد، ولی دست از تمرین برنداشتم. حالا می‌توانم ادعا کنم که پدری برگشته است."

پدری

هافبک لاروخا ادامه داد: "همیشه گفته‌ام که مصدومیت بدترین بخش فوتبال است و مانع لذت بردن شما از فوتبال می‌شود. الان خودم را در بهترین فرم ممکن می‌بینم. با این بازی نشان دادم که مصدومیت را فراموش کرده‌ام و از نظر بدنی در اوج هستم. بی‌تابم یورو 2024 هر چه زودتر شروع شود."

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید