12:07 , 1403/3/22
کد خبر: 000050942
بازدید: 1135
ستاره تیم ملی درخشید و لایک هواداران را گرفت

احتمال حضور هافبک دفاعی آینده‌دار در سومین بازی پیاپی برای تیم ملی

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,کمربند خط میانی تیم ملی ایران در دو دیدار گذشته مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 یک چهره ویژه داشته و محمد قربانی توانسته پس از عملکرد موثرش در اورنبورگ روسیه، جایگاه ثابتی هم در رقابت‌های ملی به دست بیاورد که بعید نیست امروز هم امیر قلعه‌نویی او را در زمین قرار بدهد.

محمد قربانی که در زمستان گذشته انتقال مهمی از سپاهان به اورنبورگ داشت و نمایش او در بقای تیمش در لیگ برتر روسیه تاثیرگذار بود، حالا هم در ترکیب تیم ملی ایران مشغول درخشش است و مثل یک مهره با تجربه کار می‌کند تا فعلا گزینه اول در پست هافبک دفاعی باشد.

در شرایطی که سعید عزت‌اللهی با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند و احمد نوراللهی و روزبه چشمی نیز دور از فهرست تیم ملی هستند، محمد قربانی با شماره 6 در میانه میدان جولان می‌دهد و احتمالا در مسابقه حساس امروز مقابل ازبکستان نیز جزو نفرات اصلی است.

قربانی در تمرین روز گذشته تیم ملی نیز با روحیه خوبی مقابل دوربین "ورزش سه" لایک نشان داد و قبل از شروع کارشان هم با بازیکنان بگو و بخند داشت و در جریان تمرین هم کم‌اشتباه کار می‌کرد تا اینطور آماده بازی با ازبکستان شود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید