سایر عناوین سیاسی

آخرین اخبار

شهيد "محمد مهدی احمدی" مجرد و ساكن استان خراسان شمالی بود.

جانشین وزیر دفاع گفت: موشک خیبر در عرض ۱۲ دقیقه به هدف موردنظر خود می‌رسد. به علاوه، قادر خواهیم بود موشکی با بردی بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر را بسازیم.

حسین دهقان در پاسخ مجری به علت کناره گیری وی از کاندیداتوری انتخابات 1400 : هیچ ربطی به شما ندارد!

خطیب جمعه قم:

خطیب جمعه قم ادامه داد: عده‌ای بی توجه به شعار سال هستند. شعار سال در حقیقت جهت گیری نظام است و اگر نمی‌توانید با تورم مقابله کنید حداقل آن را مهار کنید.

ساعاتی پیش وزارت امور خارجه عمان نیز اعلام کرد که بین بلژیک و ایران در راستای حل مشکل اتباع بازداشت شده در هر دو کشور وساطت کرده است.

امام جمعه مشهد:

علم الهدی گفت: در روزهای اخیر، مجلس درحال بررسی لایحه حجاب و عفاف است. آیا این لایحه حجاب است یا لایحه صیانت از بی حجابی؟ امروز همه دین، موقعیت و ارزش اجتماعی ما به حجاب گره خورده است،

سرلشکر موسوی:

فرمانده ارتش کشور: «دشمن هرگز دلسوز زنان و مردان و پسران و دختران ما نیست و نگران حقوق بشر، مردم‌سالاری نه در ایران و نه در هیچ کشوری نیست بلکه به دنبال خواست خود است. »

مرزبانی خراسان رضوی در یک اطلاعیه، ادعای دستگیری فرمانده هنگ مرزی تایباد در این استان را رد کرد.

عضو سابق شورای اطلاع رسانی دولت توییتی را منتشر کرده که خبرساز شد.

جنجال لایحه حجاب؛

لایحه عفاف و حجاب هنوز در مجلس اعلام وصول نشده، اما مخالفت‌ها با آن شروع شده است.

وکیل پایه یک دادگستری با اشاره به حکم محکومیت بهروز بهزادی، مدیرمسئول روزنامه اعتماد گفت: مدیر مسئول روزنامه اعتماد به ۶ ماه زندان و پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

موشکی با برد بلند و توانایی نقطه زن، به نام "نقطه زن خرمشهر ۴" رونمایی شد. این مراسم با حضور امیر سرتیپ آشتیانی، برگزار شد.

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: از اول تشکیل این مجلس بنابر اطلاع، اعتقاد داشتم که این مجلس انقلابی است؛ الان هم بعد از سه سال همین را تکرار میکنم. سرافراز وارد مجلس شدید، ان‌شاءالله سرافراز هم خارج شوید.

احمد وحیدی افزود: نمی‌توانم درباره این فیش خاص اظهار نظر کنم، چراکه نیاز به بررسی دارد که آیا این فیش برای یک ماه یا چند ماه است.

عباس عبدی:

یک فعال سیاسی گفت: شاید عده‌ای نپذیرند که روحانیت را صنف خطاب کنیم، این نقد را می‌توان پذیرفت، ولی واقعیت این است، حرف‌هایی که یکی از افراد ملبس به این لباس می‌زند، به طور عادی تبعاتش به دیگران نیز تعمیم داده می‌شود، چه حرف‌های خوب و چه بد؟ به ویژه در حوزه اظهارنظرات دینی این قاعده برقرار است.

رئیسی در نشست مطبوعاتی مشترک با رئیس جمهور اندونزی بیان کرد: «طبق تصمیم مشترک رؤسای جمهور ایران و اندونزی، مبادلات ارزی دو کشور با ارزهای ملی انجام خواهد شد.»

روحی سال گذشته در شعبه اول دادگاه انقلاب ساری به سه بار اعدام و سایر مجازات‌های محکوم شده بود.

قالیباف در دوران روحانی می گفت:«مرغ کیلویی ۲۹ هزار تومان نشونه اوج بی‌عرضگی است» 

روزنامه هم میهن نوشت: والله آمریکایی‌ها با همه خباثت‌شان اینقدر که طالبان با ما مشکل دارد، مشکل ندارند.