16:05 , 1402/6/20
کد خبر: 000033123
بازدید: 1163
زمان پخش فصل دوم سریال «زخم کاری»

بنابر اخبار منتشر شده قسمت های جدیداز فصل دوم زخم کاری جمعه ها منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، فصل دوم سریال "زخم کاری: بازگشت" به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان در حال نزدیک شدن به پخش است. این سریال با بازیگرانی معروف همچون جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، الناز ملک، مهران غفوریان، هانیه توسلی، عباس جمشیدی‌فر و سایر بازیگران توانمند، طرفداران خود را منتظر این فصل جذاب و پر از راز و رمز نگه داشته است. این سریال در حال حاضر در مراحل آخر تدوین و تکمیل قرار دارد و منتظریم تا با انتشار رسمی فصل دوم، به دنیای داستان‌های جذاب و شخصیت‌های این سریال با کیفیت بالا و داستان مهیج وارد شویم.

فصل دوم سریال «زخم کاری» چند شنبه ها پخش می شود؟

فصل دوم سریال "زخم کاری" در تاریخ ۱۷ شهریور ماه ساعت ۸ صبح به وب‌سایت فیلیمو منتشر خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید این فصل جدید را در این تاریخ و ساعت مشخص شده از طریق وب‌سایت فیلیمو تماشا کنید.

داستان فصل دوم سریال «زخم کاری»

در توصیف داستان فصل دوم سریال "زخم کاری"، واقعیت به این شکل آشکار می‌شود: «در نبود مالک حالا مدعیان تاج و تخت او یکی یکی از راه می‌رسند و این آغاز آشوب دیگری است… هنوز بوی خون به مشام می‌رسد!»  از آنجا که برای حفظ جذابیت داستان، جزئیات دقیق فصل دوم اعلام نمی‌شود، اما با توجه به پایان فصل اول، انتظار زنده ماندن مالک پس از حملات چاقو، خشم و انتقام‌های او در برابر مافیایی که توسط فرزندان خواندگان دنباله‌رو اداره می‌شود، ممکن است وارد ذهن بشود.

معرفی بازیگران فصل دوم سریال زخم کاری

به طور طبیعی، در فصل دوم سریال "زخم کاری"، بخشی از بازیگران فصل اول همچنان حضور دارند. بر اساس اعلام عوامل سریال تا کنون، بازیگرانی از جمله جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، الهه حصاری، سعید چنگیزیان، امیر دژاکام، مرتضی امینی‌تبار، مه‌لقا باقری و سید جواد هاشمی که در فصل اول حضور داشتند، نیز در فصل دوم سریال حاضر هستند. همچنین، بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به گروه بازیگران افزوده شده‌اند. اطلاعات نشان می‌دهد که چندین بازیگر جدید نیز برای نخستین بار در "زخم کاری ۲؛ بازگشت" به نمایش خانگی و سینما معرفی خواهند شد.

 فصل دوم سریال زخم کاری

عوامل فصل دوم سریال زخم کاری

عوامل فصل دوم سریال "زخم کاری" به شرح زیر هستند:

  • کارگردان: محمد حسین مهدویان
  • تهیه‌کننده: محمدرضا تخت کشیان
  • مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز
  • آهنگساز: حبیب خزایی‌فر
  • فیلمنامه‌نویس: محمد حسین مهدویان
  • تدوین‌گر: سجاد پهلوان زاده

آهنگ تیزر فصل دوم سریال زخم کاری

محسن چاوشی، خواننده معروف، برای فصل دوم سریال "زخم کاری" به کارگردانی محمدحسین مهدویان منتخب شده است. در فصل اول این سریال، از خواننده و ترانه‌ای ثابت برای سریال استفاده نشده بود، و ترانه زخم کاری تنها در قسمت‌های پایانی با صدای بهنام بانی اجرا می‌شد. اکنون فرصتی به وجود آمده تا محسن چاوشی برای این سریال محبوب و پرطرفدار آهنگ بخواند.

به گفته خبرنگاران حوزه موسیقی، بخشی از درآمد حاصل از اجرای محسن چاوشی در سریال "زخم کاری ۲" به خیریه "جمعیت حیدر" اختصاص خواهد یافت.

نگاهی به شخصیت‌های فصل اول سریال زخم کاری

در ادامه این مطلب به معرفی شخصیت های اولین فصل از سریال زخم کاری می پردازیم.

مالک مالکی | جواد عزتی

داستان حول محور شخصیت مالک مالکی می‌گذرد. جوانی زیاده‌خواه که طمع در پایان فصل یک کار دستش داد و خانواده‌اش را در معرض نابودی قرار داد. مالک در پایان فصل در انتقام عجیب به دست معشوق سابقش (منصوره) با چاقو زخمی شد و الان این سوال مطرح است که در فصل دوم با تن زخمی باز هم فرصتی پیدا می‌کند تا نسخه خاندان ریزآبادی را در هم بپیچد؟ آیا دوباره با مالک مالکی که این‌بار تا لب مرگ رفته و برگشته مواجه می‌شویم؟

 فصل دوم سریال زخم کاری

سمیرا | رعنا آزادی‌ور

سریال زخم کاری یک زن فم‌فتال و فتنه‌انگیز را درون قصه‌اش می‌دید که یک تنه توانست تمامی خانواده ریزآبادی را به خاک سیاه بنشاند. سمیرای مشهور و ترسناک و همسر مالک البته در پایان فصل یک به دلیل جنونی که به واسطه شراکت در قتل چند نفر از همکاران مالک به خصوص حاج عمو به او دست داد راهی تیمارستان شد و حالا باید ببینیم در فصل دوم با چه هیبتی وارد داستان می‌شود.

منصوره ریزآبادی | هانیه توسلی

منصوره دختر یکی یکدانه خانواده ریزآبادی که به واسطه علاقه‌اش به مالک پس از مرگ پدرش به ایران آمد و کارهای شرکت را در دست گرفت در پایان فصل یک وقتی متوجه خیانت‌های مالک به او و خانواده‌اش می‌شود او را با چاقو مجروح می‌کند تا به قول انتقامی درخور آنچه با او شده، بگیرد. منصوره یکی از مهره‌های اصلی داستان زخم کاری یک بود ولی آیا در فصل دو هم حضور دارد؟ به‌ زودی همه چیز مشخص می‌شود…

ناصر ریزآبادی | سعید چنگیزیان

پسر خانواده ریزآبادی که به واسطه نبود اعتماد از سوی پدرش هیچ‌گاه جدی گرفته نشد و پس از مرگ دخترش دشمن اصلی مالک به حساب می‌آید و حتی در ماجرای چاقو زدن منصوره به مالک نیز حضور داشت. ناصر حالا با شمایل و قدرتی جدید در فصل دو حضور خواهد داشت و قرار است تمام محاسبات ذهنی مخاطب نسبت به خودش را تغییر دهد. ناصر از آن همه شکست و ضعف، موفق بیرون می‌آید؟

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید