08:38 , 1402/6/20
کد خبر: 000033077
بازدید: 1239
رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا استعفا داد

پس از بروز اتفاقات نامطلوب پس از جشن قهرمانی تیم زنان اسپانیا در فوتبال، رئیس خبرساز فدراسیون فوتبال این کشور نهایتاً تصمیم به استعفا از مسئولیت خود گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، لوئیس روبیالس، که در دنیای فوتبال اروپا در روزهای اخیر به مرکز توجه قرار گرفته بود، در نهایت تحت فشارهای فیفا تسلیم شد و از مسئولیت خود در اداره فدراسیون فوتبال اسپانیا استعفا داد.

روبیالس در مراسم فینال جام جهانی زنان بین تیم‌های اسپانیا و انگلیس به عملکرد نامناسبی پرداخت و پس از گلزنی لاروخا، رفتاری نادرست نشان داد. همچنین در مراسم جشن قهرمانی با رفتاری خارج از حدود اخلاقی، جنیفر هرموسو را آزار داد، که تصویر این رفتار تیتر اصلی اخبار فوتبال جهان شد.

پس از این اتفاق از او خواسته شد تا از سمتش کناره‌گیری کند اما روبیالس در روزهای ابتدایی مقاومت می‌کرد. حتی پای مادر او هم به این جریانات باز شد که برای دفاع از فرزندش دست به اعتصاب غذا زد.

اما هیچکدام از این اتفاقات به رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا کمک نکرد و او دقایقی پیش در برنامه پیرس مورگان اعلام کرد که استعفایش را تقدیم رئیس موقت فدراسیون فوتبال اسپانیا کرده و دوره ریاستش دیگر به پایان رسیده است.

منبع: ایسنا

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید