رژیم درمانی

آخرین اخبار

در این مطلب به 5 دلیل قانع کننده اشاره کرده ایم که به شما نشان می دهد، مصرف چربی در رژیم غذایی می تواند برای کاهش وزن فوری مفید باشد.

استفاده از معجون های لاغری به همراه یک رژیم غذایی ایده آل کمک بسزایی به افراد جهت کم کردن وزن و لاغری فوری و ایمن می کنند. چندین معجون خانگی مطلوب جهت چربی سوزی وجود دارد.

رژیم غذایی جو دوسر چیست؟ چگونه انجام می شود؟ فواید جو دوسر چیست؟ آیا با این رژیم می توان در 6 روز 5 کیلو وزن کم کرد؟ بیایید همه جوانب را به شما نشان دهیم.

خانم هایی که با مشکل اضافه وزن دچار هستند به دنبال غذاهای رژیمی می گردند. اوتمیل رژیمی یکی از این غذاهای ترجیح داده شده برای رژیم غذایی کاهش وزن است.

می توانید مطلب ما را مطالعه کنید تا اطلاعات دقیقی در مورد رژیم غذایی پروتئین بدست آورید، بدانید در طول این رژیم چه می توان خورد و لیست نمونه رژیم غذایی پروتئینی را مشاهده کرد.

آیا می خواهید وزن کم کنید اما در مورد رژیم غذایی سوالی دارید؟ قبل از شروع رژیم حتما این مطلب را بخوانید. نکاتی مهمی در مورد رژیم غذایی پیدا خواهید کرد.

سیب زمینی که همیشه به دلیل داشتن نشاسته بالا و ویژگی افزایش وزن شناخته شده است، اکنون برای رژیم غذایی استفاده می شود. آیا واقعاً می توان با رژیم غذایی سیب زمینی وزن کم کرد؟

برای محاسبه اضافه وزن دیگر نیازی نیست که به متخصص لاغری و تغذیه مراجعه کنید. با یک فرمول ساده امکان محاسبه میزان اضافه وزن برای همه وجود دارد. می توانید این فرمول را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

آیا دوست دارید با یک رژیم میوه ای سالم در عرض 3 روز 3 کیلوگرم وزن کم کنید؟

کاهش سرعت متابولیسم به معنای افزایش وزن است. پس چرا متابولیسم کند می شود؟ چه چیزی باعث افزایش سرعت متابولیسم می شود؟ در ادامه مطلب به این سوال های پسخ خواهیم داد.

موثرترین راه برای کاهش وزن دائمی رژیم شیر و خرماست. با این رژیم می توانید کاهش 7 کیلو چربی در 15 روز را تجربه کنید.

این محصول اثرات مفید زیادی بر بدن انسان دارد، اما همه نباید آن را در رژیم غذایی قرار دهند. بنابراین لازم است با خواص، خواص درمانی و موارد منع مصرف لوبیا سفید بیشتر آشنا شد.

در این مطلب به سوال مهم «افرادی که پوست های چرب دارند چه چیزهایی باید بخورند و از چه چیزهایی باید اجتناب کنند؟» پاسخ داده شده است.

امروزه بسیاری از افراد با دلایل مختلف از زیبایی اندام گرفته تا مقابله با برخی بیماری ها به دنبال کاهش وزن فوری و سالم هستند. رژیم غذایی اصلی کانادایی میتواند گزینه خوبی برای هدف شما باشد.

برای کاهش چربی طولانی مدت راهکار های بسیاری وجود دارد که در این مطلب به 12 مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

بسیاری از افرادی که می خواهند وزن کم کنند از این موضوع گله دارند که نمی توانند رژیم غذایی مناسبی پیدا کنند. اگرچه بسیاری از برنامه‌های رژیم غذایی «افسانه‌ای» وجود دارند که ادعا می‌کنند به راحتی وزن کم می‌کنند اما کاهش یا حفظ وزن دشوار است.

اگر از وزن خود راضی نیستید، می توانید با روش های بسیار ساده و آسان، خودتان در خانه بدون پرداخت هزینه وزن کم کنید. کافی است این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

در این مقاله، نگاهی به سه برنامه غذایی برتر برای کمک به کاهش وزن و بهبود سلامت کلی خود خواهیم انداخت.

سلبریتی های هالیوود برای نقش های خود می توانند در مدت زمان کم به راحتی 20 کیلو وزن اضافه کنند. این امر چگونه امکان پذیر است؟

بادام هندی بومی آمریکای جنوبی، به ویژه برزیل است که توسط استعمارگران به آفریقا و هند معرفی شد. شما هم تصور می‌کردید بادام هندی بومی هند است در واقع اینطور نیست بادام هندی بدلیل شکل ظاهریش به بادام هندی معروف است.