«رویداد محبت» با موضوع «مساجد حکمران، بستر بانوان طلبه تمدن ساز»
«رویداد محبت» با موضوع «مساجد حکمران، بستر بانوان طلبه تمدن ساز»

مدرسه بانوی انقلاب دوره « رویداد محبت» را با محور «مساجد حکمران، بستر بانوان طلبه تمدن ساز» برگزار می کند.

به گزارش گروه خبری نگاه ایرانیان نیوز- ایونا مدرسه بانوی انقلاب دوره « رویداد محبت» را با محور «مساجد حکمران، بستر بانوان طلبه تمدن ساز» برگزار می کند.
با توجه به اینکه در مسیر تمدن سازی یک نهاد اصیل به نام مسجد وجود دارد، تلاش شده است که از بانوان موفق و فعال فرهنگی بویژه زنان مبلغ و طلبه دعوت بعمل آید.
این رویداد با هدف ارتقاء مهارت و خدمات به مردم محلات در شهر تهران برگزار می شود.
بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ایجاد حلقه های میانی، که هدف از آن حل مسائل مهمی است که الزاما دولت نمی تواند برای حل آن اقدام کرده و جوانان باید وارد حل این مسائل کلان شوند.
در این رویداد سعی شده، مساجد به عنوان هسته های مقاومت مطرح شوند و به مدل حلقه های میانی نزدیک شوند، مجموعه ایی از مهارت ها طراحی شده است.
بنابراین گزارش؛ اختصاص کد تبلیغی به طلاب، بهره مندی از اردوهای علمی، زیارتی، دیدار با علما، اعطاء گواهی شرکت در دوره از جمله مزایای این دوره می باشد. اولویت با افرادی است که دارای سابقه ی تبلیغی تربیتی و یا علاقه مند به فعالیت در این زمینه می باشد. همچنین کد تبلیغ به کسانی تعلق می یرد که بعد از دوره همکاری نمایند و از فعالان فرهنگی، تربیتی، حلقه های صالحین بسیج و … نیز با ظرفیت محدود ثبت نام می گردد.

زمان برگزاری دوره چهارشنبه و پنجشنبه، ۲۱ و ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۰، از ساعت ۸ صبح الی ۵ بعدازظهر در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، سرچشمه، تالار گفتگو است.

گفتنی است؛ رویداد محبت دارای دو دوره دو روزه حضوری به علاوه دوره سه ماهه مجازی می باشد و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام با آی دی @sheyhi4ارتباط بگیرند.

سیده‌ایمان مسئله‌گو
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز- ایونا