10:57 , 1403/3/21
کد خبر: 000050776
بازدید: 1164
رونمایی روزنامه صداوسیما از رئیس دولت جدید

روزنامه جام جم، ارگان مطبوعاتی صداوسیما با انتشار تصویری از شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری و با قرار دادن سعید جلیلی و زاکانی در کنار هم، تلویحا از کاندیداهای مورد حمایت خود رونمایی کرد!

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا به نقل از برترین‌ها: روزنامه جام جم، ارگان مطبوعاتی صداوسیما با انتشار تصویری از شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری و با قرار دادن سعید جلیلی و زاکانی در کنار هم، تلویحا از کاندیداهای مورد حمایت خود رونمایی کرد!

 
 

روزنامه صداوسیما از رئیس دولت جدید رونمایی کرد

این روزنامه که تیتر «آغاز رقابت برای خدمت» را برای این گزارش خود انتخاب کرده در توصیف دو کاندیدای مدنظر خود نوشته است:

 

* سعید جلیلی به شکل مستقیم و غیرمستقیم از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرده و اکنون نیز پس از شهادت «شهید جمهور» برای بار سوم نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است. به نظر می‌رسد توجه به عدالت از جمله مهم‌ترین وعده‌های انتخاباتی سعید جلیلی است کما اینکه  در سخنانش گفته بود «پیشرفت به دست نمی‌آید مگر با عدالت. کشور ما برای پیشرفت بیشتر و عدالت پایدارتر به تصمیم‌های نقطه‌زن نیاز دارد. »

* علیرضا زاکانی پس از ثبت‌نام به عنوان کاندیدا با بیان این‌که «اندوخته سه سال دولت رئیسی عزیز ما، همان راه جمهور یعنی ترسیم جهت‌گیری درست در مسیر انقلاب و ایجاد شرایط ثبات برای ایران عزیز است؛ وضعی که با زمان شروع دولت سیزدهم قطعا قابل مقایسه نیست» خود را در مسیر خدمت قرار داده است.

بنا بر گفته منتقدان جلیلی و زاکانی، روزنامه جام جم به عنوان بازوی مطبوعاتی صداوسیما در کنار حمایت تمام قد تلویزیون از دولت ابراهیم رئیسی، سعی کرده است از رئیس دولت در سایه کابینه سیزدهم (جلیلی) و شهردار مطلوب اصولگرایان تندرو (زاکانی) حمایت کند!

* کاربری به نام حسین نوشت: گزینه اصلی صداوسیما جلیلی و نامزد پوششی آن زاکانی است چه شود! مبارک پیمان جبلی و دوستان و آقای رسایی باشه!

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید