14:26 , 1403/3/20
کد خبر: 000050688
بازدید: 1156
رونالدو و مودریچ، برندگان توپ طلا، در آغوش یکدیگر

کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ در پایان بازی دوستانه پرتغال-کرواسی، ملاقات گرم و دوستانه‌ای باهم داشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,کرواسی با درخشش مودریچ، پرتغال را در خانه مغلوب کرد

ستاره‌های سابق رئال مادرید، پس از بازی، دیداری گرم و صمیمی با یکدیگر داشتند.

شب گذشته، تیم ملی کرواسی در یک بازی دوستانه موفق شد با نتیجه 2-1 از سد میزبان خود، پرتغال، عبور کند. در این دیدار، لوکا مودریچ، کاپیتان باتجربه کروات‌ها، از روی نقطه پنالتی گل اول تیمش را به ثمر رساند و نشان داد که همچنان در سن 38 سالگی، مهره‌ای ارزشمند برای کرواسی محسوب می‌شود.

رئال

مودریچ که به تازگی اعلام کرده است یک سال دیگر نیز در رئال مادرید بازی خواهد کرد، بسیاری را بر این باور داشته که تا جام جهانی 2026 نیز به درخشش خود در میادین فوتبال ادامه خواهد داد.

این بازی می‌توانست فرصتی برای تقابل دوباره مودریچ و کریستیانو رونالدو، دو ستاره سابق رئال مادرید، باشد. اما رونالدو که به تازگی به اردوی تیم ملی پرتغال اضافه شده بود، در این دیدار روی نیمکت حضور داشت.

با این حال، رفاقت دیرینه این دو بازیکن باعث شد تا آنها پس از بازی با یکدیگر دیدار کنند و برخوردی گرم و صمیمی داشته باشند. مودریچ که در سال 2012 به رئال مادرید پیوست، 6 فصل در کنار رونالدو در این تیم بازی کرد و آنها 4 قهرمانی چمپیونزلیگ را باهم به دست آوردند.

رئال

تصاویر منتشر شده از این دیدار، گویای احترام و صمیمیت عمیقی است که بین این دو ستاره فوتبال وجود دارد. دو برنده توپ طلا که در کنار هم برای رئال مادرید تاریخ‌سازی کردند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید