10:50 , 1403/3/21
کد خبر: 000050771
بازدید: 1145
رونالدو روی نیمکت؛ وداع تلخ با طعم شکست

رونالدو، غایبی بزرگ و پرتغالی که طعم تلخ شکست را چشید

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,پرتغال در آخرین دیدار دوستانه پیش از یورو 2024، در غیاب کریستیانو رونالدو، با نتیجه 2-1 مقابل کرواسی شکست خورد.

شاگردان روبرتو مارتینز که بعد از جام جهانی 2022 با نتایج خوبی به دنبال کسب آمادگی برای یورو بودند، در این بازی بدون ستاره خود نتوانستند عملکرد قابل قبولی ارائه دهند و با شکستی ناامیدکننده راهی این تورنمنت خواهند شد.

رونالدو، ستاره بی‌تردید پرتغال، در این دیدار به دلیل استراحت روی نیمکت قرار داشت و غیبت او به شدت در زمین حس می‌شد. گونچالو راموس و ژوائو فلیکس که جانشین CR7 در ترکیب بودند، نتوانستند جای خالی او را پر کنند و درخشش دیوگو ژوتا هم کافی نبود تا مانع از شکست پرتغال شود.

این باخت بار دیگر نشان داد که پرتغال تا چه اندازه به رونالدو وابسته است. او که در 45 بازی اخیر خود برای النصر 44 گل به ثمر رسانده، فارغ از مسائل فنی، نقش روحی و روانی مهمی در تیم ملی کشورش دارد.

رونالدو

با وجود این باخت، هنوز هم بسیاری از کارشناسان و هواداران پرتغال امیدوار به درخشش این تیم در یورو 2024 هستند. آنها معتقدند که رونالدو با انگیزه و آماده‌تر از همیشه به میدان خواهد رفت و می‌تواند به تیمش برای کسب عنوان قهرمانی کمک کند.

اما بدون شک، غیبت رونالدو در هر بازی می‌تواند زنگ خطری برای پرتغال باشد و آنها باید برای اتکا کمتر به این ستاره بی‌نظیر، چاره‌ای بیندیشند.

  •  

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید