13:41 , 1403/2/26
کد خبر: 000048013
بازدید: 1227
رونالدو در رادار نقل و انتقالات تراکتور قرار گرفت/ آیا رونالدو به ایران می آید؟

رونالدو در رادار نقل و انتقالات تراکتور؛ آیا ابرستاره پرتغالی به ایران می‌آید؟ شایعاتی که طرفداران فوتبال ایران را وجد آورد.

رونالدو در آستانه پیوستن به تراکتور

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، "رونالدو در رادار نقل و انتقالات تراکتور قرار گرفت" این شایعاتی است که اخیرا در فضای مجازی به چشم می خورد.  احتمال حضور کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی دنیای فوتبال، در لیگ برتر ایران و تیم تراکتور، هواداران این تیم تراکتور و فوتبال ایران را به شدت هیجان‌زده کرده است.

شایعات حاکی از آن است که یک مولتی‌میلیاردر ایرانی که طرفدار تراکتور است، پیشنهادی وسوسه‌انگیز به رونالدو ارائه کرده تا او را برای گذراندن آخرین فصل فوتبالی‌اش به ایران بکشاند.

رونالدو که در حال حاضر در النصر عربستان بازی می‌کند، پیش از این گفته بود که شاید در یکی دو سال آینده از فوتبال خداحافظی کند.

حضور او در فوتبال ایران و تیم تراکتور، بدون شک اتفاقی تاریخی خواهد بود و می‌تواند شور و هیجان زیادی را به این عرصه تزریق کند.

آیا رونالدو به ایران می آید؟

آیا رونالدو به ایران می آید؟ هنوز هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست.

عوامل متعددی در تصمیم‌گیری رونالدو (برای پیوستن به تراکتور) نقش خواهند داشت، از جمله شرایط مالی قرارداد، جذابیت لیگ ایران برای او و تمایل او به تجربه یک چالش جدید در دوران پایانی فوتبالش.

با این حال، هواداران تراکتور و فوتبال ایران امیدوارند که شاهد حضور این ستاره بی‌نظیر در لیگ برتر ایران باشند.

در صورت نهایی شدن این انتقال، تراکتور بدون شک به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر تبدیل خواهد شد و حضور رونالدو در کنار سایر بازیکنان باکیفیت این تیم، می‌تواند نویدبخش روزهای درخشانی برای هواداران پرشور تراکتور باشد.

لازم به ذکر است که این خبر تاکنون به طور رسمی از سوی باشگاه تراکتور یا کریستیانو رونالدو تأیید نشده است.

با این حال، هواداران تیم تراکتور و فوتبال ایران منتظر اخبار نقل و انتقالات و تحولات جدید در این خصوص هستند.

 

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید