15:30 , 1402/8/28
کد خبر: 000036469
بازدید: 1220
رودریگو: مسی را شکست می دهم

رودریگو آگاه است که امید برزیلی‌ها در بازی مقابل آرژانتین به او است و اظهار کرده که تیم باید در این بازی به خصوص، مراقب لیونل مسی باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، رودریگو گوئس، ستاره رئال مادرید، در حال آماده شدن برای هدایت خط حمله برزیل مقابل آرژانتین در بامداد چهارشنبه است.

برزیل پس از شکست 2-1 خارج از خانه مقابل کلمبیا، در بازی حساس مقدماتی جام جهانی 2026 در ریودوژانیرو به مصاف مدافع عنوان قهرمانی جهان می‌رود.

تلاش برزیل برای کسب سهمیه تحت تأثیر نتایج منفی و مشکلات مصدومیت قرار گرفته و پس از مصدومیت کاپیتان نیمار جونیور در فیفادی اکتبر، حالا وینیسیوس هم مصدوم شده است.

در واقع وضعیت در روزهای اخیر بدتر شده است، زیرا وینیسیوس جونیور پس از آسیب‌دیدگی همسترینگ، تا سال 2023 از میادین دور خواهد بود.
پس از تست‌های پزشکی، وینیسیوس جونیور به مادرید بازگشت و دوره ریکاوری او تا فوریه ادامه خواهد داشت که ضربه‌ای برای باشگاه و کشورش بود. اینجا نقش رودریگو حیاتی خواهد بود.

او در آستانه بازی برابر آرژانتین گفت: «این بازی یکی از مهم‌ترین بازی‌های من برای برزیل خواهد بود. همه ما به‌خاطر مصدومیت وینیسیوس ناراحت هستیم و فکر می‌کنم از من انتظار بیشتری می‌رود. بازی برابر آرژانتین همیشه یک بازی سخت و غیرمنتظره است که در آن احترام زیادی بین دو تیم وجود دارد. فکر می‌کنم تا امروز این یکی از ۳ بازی مهم ملی من باشد.»

رودریگو در مورد مسی گفت: «آرژانتین بازیکنان خطرناک زیادی دارد و نمی توان انکار کرد که مسی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و باید خیلی مراقب او باشیم. من آماده این بازی هستم و می‌خواهم برای کشورم بدرخشم و برنده شویم.»

رودریگو در 19 بازی تیم ملی برزیل تنها 4 گل به ثمر رسانده است، از جمله دو گل در برد 5-1 سپتامبر برابر بولیوی.

منبع: 

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید