20:49 , 1402/2/29
کد خبر: 000024997
بازدید: 1642
روایت عجیب دروازه‌بان سپاهان از قهرمانی پرسپولیس

نیازمند درباره مباحثی که گفته می‌شود پرسپولیس از نظر فوتبالی قهرمان نشد و عوامل دیگر دخیل بودند، اذعان کرد: راجع به تیم‌های حریف صحبت نمی‌کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، دروازه‌بان سپاهان به انتقاد از رفتار تماشاگران مس کرمان در مسابقه سرنوشت‌ساز این تیم در هفته پایانی پرداخت.

 

پیام نیازمند درباره عملکرد سپاهان در فصل اخیر عنوان کرد: به تمام عوامل تیم ازجمله مدیریت، بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید می‌گویم. به نظرم عملکرد تیم ما دست‌کمی از یک قهرمان نداشت. تمام سعی و تلاش‌مان را انجام دادیم، اما متاسفانه امتیازهای پرشماری که در نیم‌فصل اول از دست دادیم، اذیت‌مان کرد.

او با بیان این‌که در دور برگشت خیلی خوب بازی کردیم و نتیجه گرفتیم، گفت: در ۱۲ مسابقه از نیم‌فصل دوم برنده شدیم و از تمام تیم‌های رودررو بهتر کار کردیم و تمام تیم‌های بزرگ را شکست دادیم، اما فوتبال همین است و یک لحظه غفلت موجب شد به هدفی که داشتیم، نرسیم. امیدوارم همین تیم سپاهان حفظ شود و شاکله اصلی در کادر فنی، بازیکنان، مدیریت و ... را نگه دارند تا فصل بعد به موفقیت‌های بیشتر برسیم.

دروازه‌بان سپاهان ادامه داد: گرفتن ۶۵ امتیاز با تیم سپاهان کار ساده‌ای نیست. تمام بازیکنان و افرادی که در این تیم بودند می‌دانند کسب این تعداد امتیاز در سپاهان کار خیلی سختی است ولی بچه‌های این فصل چنین کاری را انجام دادند.

نیازمند درباره مباحثی که گفته می‌شود پرسپولیس از نظر فوتبالی قهرمان نشد و عوامل دیگر دخیل بودند، اذعان کرد: راجع به تیم‌های حریف صحبت نمی‌کنم. به پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم؛ بالاخره آن‌ها هم زحمت خودشان را کشیدند، اما تیم ما در زمین تلاش زیادی در رقابت‌های خانگی و بیرون از خانه انجام داد و برنده شد ولی متاسفانه تیم ثبات لازم در دور رفت را نداشت و امتیازهای زیادی از دست رفت. امیدوارم همین تیم ثبات داشته باشد تا اتفاقی که در نیم‌فصل اول امسال افتاد را شاهد نباشیم و نتیجه بگیریم.

او در مورد سقوط مس کرمان به لیگ یک اظهار کرد: به آن‌ها نیز خسته نباشید می‌گویم. البته در جریان مسابقه برابر مس طوری ورزشگاه با هر گلِ پرسپولیس می‌ترکید که بازیکنان مس هم فکر می‌کردند گل‌گهر به صنعت نفت گل زده ولی عجیب بود که به‌خاطر گل‌زنی پرسپولیس شادی می‌کردند. این نوع رفتار برای خود بازیکنان مس کرمان هم جای تاسف داشت چون آن‌ها نیز این تصور را داشتند که دروازه صنعت نفت باز شده است. برای مس در لیگ یک آرزوی موفقیت دارم.

دروازه‌بان سپاهان در خصوص حضور قرضی در این تیم و تکلیف باشگاه فصل آینده‌اش گفت: یک فصل دیگر با تیم پرتغالی قرارداد دارم. الان تعطیلات شروع شده ولی شرایط مشخص نیست و باید زمان بگذرد تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید