رهبر فرزانه انقلاب

آیت الله خامنه ای در جمع بسیجیان مطرح کردند

آیت الله سید علی خامنه ای با اشاره به اغتشاشات اخیر و افرادی که راه حل این مشکلات را در مذاکره با آمریکا می دانند، اظهار کردند: «چگونه مشکل آمریکا با ایران حل می‌شود»؟ این یک سؤال جدی و واقعی است و قصد دعوا نداریم. آیا مشکل با نشستن و مذاکره کردن و تعهد گرفتن از آمریکا حل می‌شود؟

رهبرانقلاب با حضور در میان مردم اصفهان تاکید کردند: بدون شک بساط شرارت جمع خواهد شد و با نیروی بیشتر و روحیه تازه‌تر، شاهد حرکت ملت ایران در میدان پیشرفت کشور خواهیم بود.

رهبر انقلاب صبح امروز نماز را در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) اقامه کردند.

غلامعلی حداد عادل اخیرا به ارائه توضیحاتی درباره نوه یک میلیون پوندی رهبری پرداخته است.

رهبر انقلاب در دیدار با دانش آموزان با اشاره به حوادث اخیر و نقش آمریکا و برخی دولت ها در اغتشاشات اخیر چنین اظهار کردند: حضور برخی نوجوانان و جوانان در کف میدان را ظاهر قضیه است. این‌ها بچه‌های خود ما هستند و با آنها بحثی نداریم چراکه به دلیل برخی هیجانات و احساسات و برخی بی دقتی‌ها در مسائل وارد میدان شدند، اما مهم صحنه گردانان اصلی هستند که با نقشه و برنامه وارد شدند.

رهبر معظم انقلاب با انتشار پیامی حادثه تروریستی شاهچراغ را محکوم کرده و از مجازات قطعی عامل یا عاملان این جنایت خبر دادند.

سردار سلامی روایتی از تشکر رهبر انقلاب از بسیجیان و پاسداران روایت کرده است.

رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از نخبگان:

رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه طی 43 سال اخیر دشمنان بارها از فروپاشی جمهوری اسلامی حرف زده اند، گفتند: اما پایداری و استمرار حرکت انقلاب نشان می‌دهد این تحلیل غلط و غیر واقع‌بینانه است.

رهبر انقلاب با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات 1862 نفر از محکومان موافقت کردند.