17:00 , 1403/3/18
کد خبر: 000050402
بازدید: 4023
رضا درویش متولد کجاست

بیوگرافی و سوابق رضا درویش را در مطلب زیر بخوانید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از حرف تازه، رضا درویش, (Reza Darvish) متولد دهه ۴۰ اهل ایران است . او مدیر ورزشی و مدیر عامل پرسپولیس می باشد که در دی ماه ۱۴۰۰ به سمت مدیرعاملی پرسپولیس انتخاب شد.

سوابق

رضا درویش یکی از مدیران ارشد ورزشی کشورمان است که سابقه مدیرعاملی باشگاه سایپا تهران را در کارنامه خود دارد.

درویش پیش از این ۴ سال مدیرعامل باشگاه سایپا بود که در دوران او علی دایی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد و هدایت تیم سایپا را بر عهده گرفت.استعفای درویش در نهایت منجر به حضور مصطفی مدبر به عنوان مدیرعامل جدید سایپا شد.

مدبر در ادامه با علی دایی به مشکل خورد و آن افشاگری‌های تند دایی روی خط برنامه ۹۰ منجر به محرومیت و ممنوع الکاری شهریار فوتبال ایران شد.

در پی انتخاب درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس، ابراهیم شکوری، دبیر سابق فدراسیون فوتبال و بازیکن سابق پرسپولیس که مدتی هم در تیم مدیریتی سرخپوشان حضور داشت، نسبت به این انتصاب واکنشی تند داشته و در خصوص مدیرعاملی درویش در صفحه توییتری‌اش نوشت: قحط الرجال! پروژه تضعیف پرسپولیس متخصصین عزیز تشریف ببرید جای دیگری بازی کنید، اینجا فوتبال است.

مدیر عامل پرسپولیس

پس از جلسه ای با حضور وزرای ورزش و جوانان، اقتصاد و دادگستری و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و با حضور دکتر سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، رضا درویش به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد. درویش سابقه مدیرعاملی باشگاه سایپا را در کارنامه دارد و ارتباط خوبی هم میان او و برخی پیشکسوتان باشگاه برقرار است. همچنین درویش، ذوالفقارنسب، علیپور، مسجدی و پوراحمدی به عنوان اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی شدند

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید