19:52 , 1403/3/19
کد خبر: 000050588
بازدید: 1142
رسمی: خویچا کواراتسخلیا  به ناپولی پیوست!

خویچا کواراتسخلیا با رد پیشنهادات بارسا و پی‌اس‌جی به زودی قراردادش با ناپولی را تمدید خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,کواراتسخلیا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۲۲ با قراردادی به ارزش ۱۳.۳ میلیون یورو از دینامو باتومی به ناپولی پیوست و خیلی زود توانست نامش را در این تیم مطرح کند و نقش مهمی را در قهرمانی فصل گذشته آنها در رقابت‌های سری آ ایتالیا ایفا کرد.

با وجود این که ناپولی در این فصل روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشت و نتوانست موفقیت فصل گذشته را تکرار کند، اما این بازیکن همچنان عملکرد درخشان و قابل قبولی را ارائه کرد و توانست در ۴۵ دیداری که برای این تیم انجام داد ۱۱ گل به ثمر برساند و ۹ پاس گل ارسال کند. 

ماه‌ها بود شایعات جدایی او از ناپولی شنیده می‌شد ولی به نظر به پایان شایعات نزدیکیم.

در حالی که از بارسا و پی‌اس‌جی به عنوان مقصد احتمالی او نام برده می‌شد، امروز گاتزتا دلو اسپورت نوشت که با آمدن آنتونیو کونته به ناپولی، ستاره گرجی حالا راضی به تمدید قرارداد شده و به نظر سریال خویچا کواراتسخلیا رو پایان می‌رسد. 

کوارتسخلیا

این مهاجم 23 ساله با باشگاه ایتالیایی تا ژوئن 2027 قرارداد دارد و گاتزتا نوشته است که آن را دو سال دیگر تمدید خواهد کرد و دستمزد او نیز دو برابر می‌شود. به این ترتیب او پیشنهاد قرارداد پنج ساله پاریس با دستمزد 7.5 میلیون یورویی را رد خواهد کرد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید