راه و مسکن

قیمت خانه در سال ۱۳۵۵ چقدر بود، اطلاعات تکمیلی منتشر شده در روزنامه کیهان را در ادامه مطلب بخوانید.

جزیره زیبا و تماشایی هندورابی، واقع در آب های خلیج فارس و بین جزیره‌های کیش و لاوان، یکی از جاذبه‌های گردشگری استان هرمزگان است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: پیشنهاد شده که قیمت بلیت تک‌ سفره مترو پرند ۱۸ هزار تومان و قیمت کارت بلیت ۱۳ هزار تومان باشد اما هنوز به تصویب نرسیده است.

کد رهگیری املاک، امنیت معاملات املاک را تضمین می‎ کند.

اطلاعات تکمیلی و ویدیو خانه هزار میلیاردی در تهران را در ادامه مطلب ببینید.

در مهرماه ۱۴۰۲، رشد شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران و مناطق شهری کل کشور به میزان ۴.۲ درصد بوده است. این رشد نسبت به ماه قبل یکسان و در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته به ترتیب ۵۴.۷ و ۶۰.۸ درصد افزایش داشته است.

با افزایش شدید قیمت مسکن در تهران، بسیاری از متقاضیان به دنبال گزینه‌های مناسب در حومه‌های پایتخت برای خرید آپارتمان هستند.

قیمت‌های زمین‌های کشاورزی متغیر است و به عواملی نظیر مکان، کیفیت زمین، دسترسی به منابع آبی، نزدیکی به شهرها و سایر موارد وابسته به مکان بستگی دارد.

افتتاح خطوط متروی جدید می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای اجاره یا خرید واحدهای مسکن مهر در مناطقی با دسترسی به این خطوط شود.

با عدم پرداخت مالیات قطعی توسط مالکان، خانه‌های خالی ممنوع‌المعامله می‌شوند.

رییس مرکز مدیریت راه‎های مازندران گفت: جاده کندوان مسدود و برفی است.

3 جاده شمال مسدود و یک طرفه شدند. اطلاعات کامل را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: قیمت خانه کاهش یافته اما اگر کسادی معاملات ادامه پیدا کند، مشاوران املاک در آستانه بیکار شدن قرار میگیرند.

برای دومین روز در هفته جاری؛

محور کندوان به منظور اجرای عملیات راهسازی برای دومین روز هفته جاری انسداد یافته و از صبح امروز، تردد در این محور ممنوع شده است.

وزیر راه خبر داد؛

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که توافق برای برگزاری نشست چهارجانبه به‌منظور تکمیل زنجیره کریدور شمال - جنوب انجام شده است.

حین برخاست هواپیمای "ایران‌ای" در فرودگاه سهند، چرخ‌های آن دچار نقص فنی شدند.

کارگران با حقوق حداکثر ۹ تا ۱۰ میلیونی طبیعتا از لیست دریافت وام با قسط 35 میلیونی بانک مسکن حذف می‌شوند.

ویدئویی عجیب از تعمیر بدنه موتور هواپیما با چسب وایرال شده است.

از امروز؛

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی اعلام کرد که از امروز عملیات اجرایی منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان آغاز شده و مدیرعامل این مناطق نیز در این تاریخ مستقر خواهند شد.