راه و مسکن

مروری بر نظرات مخالفان در مجلس؛

جلسه رای اعتماد وزیر راه و شهرسازی در حالی برگزار شد که اکثریت نمایندگان موافق و مخالف گزینه پیشنهادی دولت بر لزوم اجرایی شدن وعده ساخت یک میلیون مسکن در سال تاکید داشتند.

مهرداد بذرپاش با 187 رای موافق به عنوان وزیر راه و شهرسازی معرفی شد.

آخرین گزارش های منتشر شده از سوی بانک مرکزی گویای آن است که میانگین قیمت هر متر خانه در تهران 46 میلیون و 700 هزار تومان است.

رئیس جمهور امروز با استعفای وزیر راه و شهرسازی موافقت کرده و شهریار افندی زاده را به عنوان سرپرست این وزارتخانه معرفی کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تغییر وزیر راه و شهرسازی را بحثی جدی دانست و گفت: به احتمال زیاد گزینه جایگزین رستم قاسمی یکشنبه هفته آینده به مجلس معرفی خواهد شد.

آزادراه اصفهان-شیراز را طولانی و گران ترین مسیر آزادراهی ایران دانسته اند و چنین عنوان شده که برای بهره برداری از این طرح همچنان 1500 میلیارد تومان اعتبار لازم است.

هارتص از فرود اضطراری یک سرباز زن اسرائیلی در فرودگاه شیراز خبر داده است.

رستم قاسمی در ارتباط با عکس هایی که طی روزهای گذشته از وی به همراه یک زن بی حجاب منتشر شده بود، به ذکر یک جمله بسنده کرد.

انتشار عکس هایی از رستم قاسمی به همراه یک زن بی حجاب، حاشیه ای جدید برای وزیر راه و شهرسازی شده است.

روز گذشته رسانه های آلمانی از کشف جسد یک مرد در پرواز دیروز تهران- فرانکفورت خبر دادند.

وزیر راه و شهرسازی از درنظر گرفتن تمهیداتی برای سفر ارزان ایرانی ها برای تماشای بازی های جام جهانی قطر خبر داده است.

روز گذشته در پرواز تهران-مشهد هواپیمایی تابان هنگام برخواستن از زمین سانحه ای رخ داده و هواپیما از باند فرودگاه مهرآباد خارج شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور:

رئیس سازمان هواپیمایی کشور برخی اظهارات صورت گرفته درباره شلیک به هواپیماهای مسافربری ایرانی را رد کرد.

علی اکبر رائفی پور با حضور در یک برنامه تلویزیونی اظهارات متعدد جنجال برانگیزی داشته است که از جمله آنها میتوان به ادعای او مبنی بر شلیک به سه هواپیمای ایرانی اشاره کرد.

پرواز 3915 هواپیمایی آسمان که از مبدا تهران به مقصد بوشهر انجام شده بود به دلیل وجود مه شدید در مقصد مجبور به فرود اضطراری در شیراز شد.

ظاهرا جمعی از شرکت های هواپیمایی درخواستی جهت تغییر نرخ بلیت هواپیما را به شورای عالی هواپیمایی ارسال کرده اند.

رستم قاسمی از آزادی قاسم مکارم، بازرس ویژه وزارت راه خبر داده است.

هواپیمایی ماهان با انتشار اطلاعیه ای به ارائه توضیحاتی درباره حادثه بمب گذاری در هواپیمای این شرکت پرداخت.

برخی مقامات هواپیمایی هند چنین اظهار کرده اند که ساعاتی پیش یک فروند هواپیمای ایرانی که متعلق به شرکت ماهان به دلیل تهدید به بمب گذاری از این کشور درخواست فرود اضطراری کرده است.

گزارشات منتشر شده از سوی بانک مرکزی گویای آن است که شهریور ماه سال جاری متوسط قیمت یک متر آپارتمان در تهران 43 میلیون و 216 هزار تومان بوده است.