راه و مسکن

آخرین اخبار

محمد مهدی احمدی از پیگیری های سازمان منطقه آزاد کیش برای ورود خودرو به این منطقه در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت : با اهتمام جدی مسئولان برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل و ضرورت توجه جدی به درخواست های کیشوندان ، نوسازی ناوگان در سالجاری اجرایی خواهد شد.

استاندار بوشهر گفت: در نشست با وزیر راه و شهرسازی، مقرر شد تا ده روز آینده، ۵۰۰ میلیارد تومان به پروژه راه آهن بوشهر شیراز تزریق شود.

اگر طبق اظهارات مدیرعامل صندوق ملی مسکن با پیشنهاد افزایش وام نهضت ملی مسکن به ۷۰۰ میلیون تومان موافقت شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران خبر داد که در جلسۀ شورای مسکن استان، نرخ افزایش اجاره‌ خانه در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای سایر شهرهای استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته مشخص شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: متقاضیان اگر آورده ۱۸۰ میلیون تومانی خود را تکمیل نکنند به انتهای لیست می روند و افراد دیگر جایگزین آنها می شوند.

غراوی، معاون عمرانی استاندار تهران گفت: طی جلسه شورای مسکن استان تهران، میزان افزایش اجاره بهای مسکن در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای شهرهای استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته به تصویب رسید.

معاون امور تعاون وزارت کار گفت: امسال برای اولین بار در طول تاریخ تعاون در کشور، موضوع مسکن کارگری را به طور جدی در دستور کار قرار دادیم.

راهبر فرودگاه بین الملل مهرآباد، از توقف ۵ ساعته پروازهای فرودگاه مهرآباد در روز ۱۴ خرداد خبر داد.

باتوجه به اطلاعیه هوانوردی (A) به شماره (۱۸۴۸) دوشنبه ۱۴ خردادماه پروازهای بین‌المللی فرودگاه مهرآباد ۵ ساعت توقف خواهد داشت.

تصویری از یک خانه فوق لاکچری در شهرک غرب تهران در فضای مجازی خبرساز شد.

وزیر راه وشهرسازی گفت: سقف اجاره‌بها هفته آینده جمع‌بندی و ابلاغ می‌شود. ‌

مبلغ وام اجاره مسکن ۱۴۰۳ با توجه به شرایط اقتصادی و تورم، تغییراتی داشته است. در سال جاری، میزان تسهیلات وام اجاره مسکن به شرح زیر است: در شهر تهران، سقف وام ودیعه مسکن به۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.​

شب گذشته فوکر ۱۰۰ ایران‌ایر پرواز تهران - تبریز که به علت نقص فنی نتوانسته بود در فرودگاه تبریز فرود داشته باشد، در فرودگاه اردبیل به زمین نشست و مسافرین آن به تبریز منتقل شدند.

وزیر راه و شهرسازی از ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته به استان‌ها برای تعیین سقف افزایش اجاره‌بهای مسکن خبر داد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از فرود اضطراری فوکر۱۰۰ هواپیمایی ایران ایر در فرودگاه اردبیل خبر داد گفت:مسافرین این پرواز با استفاده از اتوبوس راهی تبریز شدند.

مبلغ وام اجاره مسکن ۱۴۰۳ با توجه به شرایط اقتصادی و تورم، تغییراتی داشته است.

مهرداد بذرپاش گفت: هیچ خللی در کار دولت و خدمت‌رسانی به مردم با شهادت آقای رئیسی ایجاد نخواهد شد.

با توجه به برگزاری مراسم بدرقه پیکر شهدای خدمت، مسیرهای جایگزین دسترسی به فرودگاه مهرآباد اعلام شد.

برررسی‌ داده‌های بانک مرکزی از گزارش تحولات بازار مسکن در شهر تهران در فروردین ماه سال ۱۴۰۳ نشان می‌دهد که در این ماه، ۱۵۰۸ فقره معامله صورت گرفته است.

حتما شما هم به دنبال ساخت ساختمان هستید و می‌خواهید برآورد درستی از هزینه ساخت آپارتمان در سال 1403 داشته باشید تا بتوانید هزینه های پروژه خود را به درستی مدیریت کنید.