روز قدس در فضای مجازی برگزار می‌شود
روز قدس در فضای مجازی برگزار می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اذعان کرد: امسال به دلیل بیماری کرونا راهپیمایی قدس به صورت افراد، خودروی و موتوری برگزار نخواهد شد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna‌، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین روحی یزدی مدیرکل هماهنگی امور استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور درباره برنامه‌های روز قدس سال ۱۴۰۰ به خبرنگار ایونا گفت: امسال به دلیل بیماری کرونا، راهپیمایی قدس به صورت افراد، خودروی و موتوری برگزار نخواهد شد.

وی افزود: با توجه به عدم برگزاری راهپیمایی، برنامه‌های دیگری در فضای مجازی در تمامی استان‌های کشور برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین روحی خاطرنشان کرد: به مناسبت روز جهانی قدس در استان‌ها پنج شنبه شب، روز قدس اعلام شده و در استان‌های دیگر روز جمعه ویژه برنامه‌های تبیینی و تحلیلی از صدا و سیمای استانی پخش خواهد شد.

وی اضافه کرد: راس ساعت ۱۱روز جمعه، سخنرانی و فرمایشات مهم و سرنوشت ساز مقام معظم رهبری را خواهیم داشت.

حجت الاسلام و المسلمین روحی همچنین عنوان کرد: در روز جهانی قدس، در سراسر میهن عزیز، ساعت ۱۰صبح در میادینی که با نام فلسطین و قدس نام گذاری شده است، بدون حضور مردم و به صورت نمادین پرچم فلسطین به اهتزاز خواهد آمد و همزمان پرچم اسرائیل غاصب و آمریکا به آتش کشیده خواهد شد.

وی با بیان اینکه قطعنامه در روز جهانی قدس، قرائت خواهد شد گفت: بعد از اتمام برنامه‌ها قطعنامه از طریق صدا و سیما پخش خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین روحی در پایان گفت: پورتال شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی( www.ccoip.ir) برنامه‌های روز قدس را به روز و آنلاین اعلام خواهد کرد. ضمن اینکه هشتگ‌هایی نیز به زبان عربی و به زبان فارسی و لاتین، تدارک دیده شده است که از طریق این هشتگ‌ها، مردم بتوانند همراهی و مساعدت خود را در این برنامه‌ها اعلام کنند.

 

سیده‌ایمان مسئله‌گو

پایگاه خبری نگاه ایرانیان-ایونانیوز