08:25 , 1403/4/21
کد خبر: 000057501
بازدید: 1135
راننده ای جوان با چراغ های زنون مرگ هولناکی را رقم زد

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به وقوع حادثه مرگبار برای یک زوج جوان به سبب کوری لحظه ای ناشی از نور چراغ های زنون در این خصوص به همه رانندگان هشدار داد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از صدآنلاین، سرهنگ علی رضایی با اشاره به ممنوع بودن نصب چراغ های زنون بر روی خودروها گفت: متاسفانه عدم توجه به این موضوع از سوی راننده یک خودروی سواری منجر به کوری لحظه ای راننده خودروی مقابل و انحراف مرگبار یک زوج جوان از جاده شد.

وی با اشاره به اینکه در پی این  سانحه رانندگی  فرزند3 ساله این زوج جوان برای همیشه از نعمت پدر و مادر محروم شد بیان کرد:  اخیرا نیز طی گزارش های مردمی به پلیس راه از تردد سه دستگاه کامیون به دلیل نور خیره کننده ای که داشتند و  از سمت استان خراسان رضوی راهی شرق کشور بودند  جلوگیری شد؛ چراکه نصب چراغ زنون باعث مختل شدن دید سایر رانندگان می شود و حوادث مرگبار اینچنینی به دنبال خواهد داشت.

رئیس پلیس راه شمال استان در این خصوص به همه رانندگان وسایل نقلیه سبک و سنگین هشدار داد و گفت: برخورد با این عمل حادثه ساز با توقیف خودروی متخلف و رفع توقیف نیز پس از نصب چراغ استاندارد انجام می گیرد تا همچون این حادثه غمبار، جان افراد بی گناه به خطر نیفتد و کودکان معصوم ما یک عمر چشم به راه والدین باقی نمانند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید