12:16 , 1402/6/28
کد خبر: 000033539
بازدید: 1193
رانش زمین در روستای لاسک

مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان اعلام کرد که شرایط در مناطق سیل‌زده آستارا به طور نسبی عادی شده است.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، او اعلام کرد که شبکه آب شهر آستارا به زودی فعال می‌شود و برق در تمام مناطق شهرستان آستارا دوباره وصل شده است، با این وجود برخی از خانوارهای روستایی هنوز برق ندارند که تا عصر باید برق آنها نیز به تدریج وصل شود.

همچنین، امیر مرادی اعلام کرد که بارندگی در آستارا قطع شده و شرایط بهبود یافته است. او از بارش ۱۳۴ میلیمتری در امامزاده اسحاق در شهرستان شفت خبر داد.

وی همچنین از رانش و قطع راه به روستای لاسک و همچنین آبگرفتگی پل آبنمای روستای چوبر در شهرستان شفت اطلاع داد و افزود که با حضور نیروهای راهداری، مشکلات موجود در روستای لاسک حل شده و انسداد راه نیز برطرف شده است.

در ضمن، مدیرکل مدیریت بحران گیلان اعلام کرد که بارش ۱۲۴ میلیمتری در انزلی، بارش ۱۳۴ میلیمتری در شفت و ۸۰ میلیمتری در رشت و تالش و رضوانشهر رخ داده است. او تأکید کرد که رودخانه‌های فومن بالاترین سطح آب را داشته‌اند، اما وضعیت مناسب بوده و تاکنون گزارشی از تخریب، رانش و انسداد راه ندریم.

مرادی، با بیان اینکه در شهر رشت شاهد چند نقطه آبگرفتگی بودیم، عنوان کرد: با حضور به موقع شهرداری و آتش نشانی مشکل برطرف شده و هم اکنون تردد عابران و خودروها امکان پذیر است.

مدیرکل مدیریت بحران گیلان با اشاره به حضور استاندار برای بازدید میدانی از مناطق سیل زده شهرستان آستارا، اضافه کرد: همه نیروهای راهداری، شهرداری، فرمانداری، سپاه، آتش نشانی، هلال احمر، مرزبانی و... برای عادی سازی شرایط در شهرستان آستارا در تلاشند.

منبع: ایسنا

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید