14:44 , 1401/9/3
کد خبر: 000016745
بازدید: 1168

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) قم مطرح کرد

رئیس پژاک که دخترش به خاطر تجاوز او خودکشی کرد حالا شعار "زن، زندگی، آزادی" می دهد

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) قم گفت: برخی از آنها که امروز شعار "زن، زندگی،آزادی" سر می دهند افرادی هستند مانند رئیس پژاک که دخترش به دلیل تجاوز پدر دست به خودکشی زد و حال این افراد چنین شعاری سر می دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا، سردار مهدی کبیری پور، جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) قم اخیرا اظهارات جالبی داشته و به بیان نکاتی از زندگی شخصی برخی افراد که این روزها شعار "زن، زندگی، آزادی" سر می دهند پرداخته است.

وی که در مراسم اختتامیه رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قم حضور یافته بود، اظهار کرد: نبردهای امروزی به چهار دسته سخت؛ جنگ نیمه سخت، جنگ نرم و جنگ شناختی تفکیک می شوند که در این میان جنگ شناختی مانند حرکت موریانه است که ممکن است در سال های ابتدایی هیچ نشانه ای برجا نگذارد اما زمانی مشخص می شود که تخریبی بزرگ صورت گرفته و راه درمانی نمانده است.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) قم برای این نوع جنگ مثال دیگری نیز زد و عنوان کرد: نسل بعدی پروانه ها آنهایی هستند که کرم میوه می شوند و می توان آنها را کاملا یک آفت گیاهی دانست که مردم به دست خود وارد خانه کرده اند.

وی ادامه داد: در دنیا امروز یک دو قطبی شکل گرفته که یک سوی آن تفکری بسیجی گونه غالب است که از فداکاری و گذشت و اخلاص می گوید و سوی دیگر تفکری غرب گرا است که اصالت را به لذت و منفعت و شهرت و شهوت می دهد. حال نیز اگر فرهنگ غرب در تضاد با فرهنگ بسیجی است دلیل آن است که می دانند فرهنگ بسیجی فرهنگ غرب را از بین برده و نابود می کند.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) قم در تکمیل صحبت های خود مثالی از عبدالله اوجالان رئیس پ ک ک زد و گفت: وی اولین فردی بود که شعار "زن، زندگی، آزادی" سر داد اما جالب است بدانید همسر خود او از ظلم و فحاشی ها و کتک های او فراری شد و به اروپا رفته و مقاله نویس شد.

وی در عین حال به حاجی احمدی رئیس پژاک نیز به عنوان فردی که به دختر خود تجاوز کرده و باعث خودکشی وی شده اشاره کرد و افزود: دنیا اغواگری های بسیاری دارد و باید مراقب باشیم که در دام نیفتیم. امروز فضای مجازی عرصه جنگ است و در این فضا باطل مانند کف روی آب اجازه نمی دهد زلالی آب دیده شود.

 


           

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار