15:34 , 1403/3/20
کد خبر: 000050706
بازدید: 1152
رئال مادرید مقصدی ایده‌آل برای امباپه

پاستوره: امباپه به بهترین تیم پیوست؛ رئال مادرید ایده‌آل او بود!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,ستاره سابق پاری سن ژرمن معتقد است که امباپه با انتخاب رئال مادرید، تصمیمی درست گرفته و به بهترین تیم ممکن پیوسته است.

خاویر پاستوره، هافبک آرژانتینی که سابقه بازی در پاری سن ژرمن را در کارنامه دارد، به انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید واکنش نشان داد و از این انتقال ابراز خوشنودی کرد.

پاستوره در این باره گفت: "کیلیان دوران فوق‌العاده‌ای را در پاری سن ژرمن سپری کرد و در این تیم به همه چیز رسید. او هم در زمین و هم خارج از زمین عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و حالا زمان آن رسیده بود که به دنبال چالش‌های جدیدی باشد. امباپه جوانی با انگیزه است که می‌خواهد به پیشرفت خود ادامه دهد و به افتخارات بزرگ‌تری دست پیدا کند."

او در ادامه صحبت‌های خود افزود: "مطمئنم که امباپه در رئال مادرید به پیشرفت خود ادامه خواهد داد و برای او آرزوی بهترین‌ها را دارم. من خوش شانس بودم که در کنار او بازی کردم و از دیدن پیشرفتش بسیار خوشحالم. رئال مادرید تیم بزرگی است و امباپه می‌تواند در این تیم به همه آرزوهای خود برسد. من به عنوان یک هوادار رئال مادرید از پیوستن امباپه به این تیم بسیار خوشحالم و منتظر درخشش او در لباس این تیم هستم."

امباپه

پاستوره در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: "رئال مادرید بهترین تیم ممکن برای امباپه بود و او با انتخاب این تیم، تصمیمی درست گرفت."

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید