13:46 , 1403/4/19
کد خبر: 000057121
بازدید: 1162
رئال مادرید در آستانه رونمایی از سومین خرید تابستانی

پیشنهاد رسمی رئال برای لنی یورو ارائه شد؛ انتقال قریب الوقوع؟

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,رئال مادرید اولین پیشنهاد رسمی خود برای جذب لنی یورو را به باشگاه لیل ارائه کرد و خوشبین است مذاکرات زودتر به نتیجه نهایی برسد.

رئال از دو سال پیش لنی یورو را تحت نظر دارد و با خود بازیکن نیز به توافق شخصی رسیده است. دلیل اینکه رئال تا دیروز برای خرید او اقدام نکرده بود، به قضیه جدایی ناچو و رافا مارین ارتباط داشت. ناچو به القادسیه عربستان رفت و انتقال مارین به ناپولی نیز مراحل نهایی خود را طی می‌کند و امروز و فردا رسمی می‌شود. با از دست دادن دو مدافع، حالا خرید یورو یک نیاز اساسی برای رئال است.

او که مورد توجه پی اس جی نیز قرار دارد، تنها یک سال از تعهدش به لیل باقیمانده و باشگاه فرانسوی برای فروش او 60 میلیون یورو می‌خواهد ولی پیشنهاد اول رئال 35 میلیون یورو است. رقمی منطقی برای یک بازیکن جوان که تنها یک سال از قراردادش باقیمانده است.

رئال

طبق ادعای آاس، رئال مادرید می‌خواهد یورو را دوشنبه آینده در کمپ تمرینی خود داشته باشد و او در اولین تمرین پیش‌فصل زیر نظر کارلو آنچلوتی حاضر شود. رئال به قدری خوشبین است که اطمینان دارد تا قبل از دوشنبه انتقال رسمی خواهد شد. یورو بعد از امباپه و اندریک، سومین خرید تابستانی رئال خواهد بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید