16:39 , 1403/4/19
کد خبر: 000057215
بازدید: 1181
دکتر پزشکیان در زمین سیاست و ورزش گل می‌زند

سایت العین الاخباریه گزارش داده است: شواهد نشان می‌دهد که مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور جدید ایران، سابقه و ارتباطاتی با ورزش فوتسال دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,سایت اماراتی العین الاخباریه در مورد مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب ایران و ارتباط خوبش با ورزش نوشت: "گزارش‌ها حاکی از آن است که مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که اخیراً برنده شد، از حمایت گسترده جامعه ورزش کشورش برخوردار بوده است.

پزشکیان با فوتبال، ورزشکاران و به طور کلی افراد مشهور ایران ارتباط نزدیکی دارد و همین باعث شد این افراد در انتخابات در کنار او باشند.

این ارتباط خوب با ورزشکاران، به دلیل غوطه‌ور شدن پزشکیان در دنیای ورزش است. او سال‌ها پیش به دلیل علاقه‌اش به فوتسال در زمین حاضر شد و در آن پتانسیل بالایی نشان داد.

این رسانه با انتشار تصویر اختصاصی سایت "ورزش سه" نوشت: تصاویری که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت دست به دست می‌شود، حضور رئیس جمهور جدید ایران را حدود 7 سال پیش در کنار امیر قلعه نویی، سرمربی وقت تراکتور و فعلی تیم ملی ایران نشان می‌دهد.

مسعود پزشکیان

بسیاری انتظار دارند که به لطف سوابق ورزشی رئیس جمهور جدید ایران، کشور در ورزش به ویژه فوتبال به رونق دست یابد.

نکته قابل توجه این است که تیم ملی ایران چندین دهه است که با مشکل عدم قهرمانی در جام ملت‌های آسیا دست و پنجه نرم می‌کند، چرا که پس از سه عنوان متوالی که بین سال‌های 1968 تا 1976 کسب کرده است، موفق به کسب این عنوان نشده است."

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید