16:23 , 1403/4/20
کد خبر: 000057405
بازدید: 1167
دکتر مسعود پزشکیان، تبریک به قهرمانان تیم ملی پرورش اندام و فیتنس ایران

رئیس‌جمهور منتخب مردم در پیامی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی پرورش اندام و فیتنس ایران در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ مغولستان را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,در پایان دو روز رقابت هیجان‌انگیز در مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا در اولان باتور مغولستان، تیم ملی ایران که با ۲۲ ورزشکار راهی این رویداد شده بود، با کسب ۲5 مدال در مجموع (۱5 طلا، ۶ نقره و ۴ برنز) به عنوان قهرمانی قاره کهن دست یافت. 

دکتر مسعود پزشکیان در پیامی که برای قهرمانی تیم ملی پرورش اندام صادر کرده، آورده است: کسب عنوان قهرمانی در مسابقات آسیایی با کسب ۱۵ مدال طلا، ۶ نقره و ۴ برنز توسط غیور مردان پرورش اندام ایران نشان از لیاقت و شایستگی ورزشکاران ایرانی است که همواره در میادین آسیایی و جهانی باعث اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران شده‌اند.

کسب این موفقیت و قهرمانی را به جامعه بزرگ ورزش کشور و مردم ایران تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند متعال تداوم موفقیت‌های ورزشکاران ایران عزیزمان را در میادین بین‌المللی خواستارم.

در پایان برای همه تلاشگران و قهرمانان عرصه ورزش به ویژه قهرمانان تیم ملی پرورش اندام آرزوی تداوم توفیقات الهی در مسیر خدمتگزاری به جامعه ورزش را دارم.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید