20:39 , 1401/11/5
کد خبر: 000019217
بازدید: 1145
دو هوادار یوونتوس محکوم شدند

دو هوادار یوونتوس به دلیل رفتارشان توسط دادگاهی در شهر پاریس محکوم شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، دیدار پاری‌سن ژرمن و یوونتوس که در ماه سپتامبر و در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا به میزبانی پی‌اس‌جی برگزار شد مسابقه‌ای خبرساز بود.

پلیس فرانسه بلافاصله بعد از مسابقه اعلام کرد چندین نفر از هواداران یوونتوس را دستگیر کرده که بسیاری از آنها آزاد شده ولی چهار نفر از آنها در بازداشت موقت هستند. امروز دادگاه کیفری پاریس دو نفر از این هواداران یوونتوس را به محرومیت از حضور در استادیوم‌ها و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.

یکی از این دو هوادار ایتالیایی به جرم اجرای سلام نازی و دیگری به دلیل تقلید حرکات میمون خطاب به بازیکنان سیاه‌پوست پاری سن ژرمن محکوم شدند.

دادگاه کیفری شهر پاریس امروز اعلام کرد یک هوادار ایتالیایی که گارسون رستوران است به مدت دو سال از حضور در استادیوم‌ها منع شده است و باید جریمه 4هزار یورویی پرداخت کند. جرم این هوادار اجرای سلام نازی اعلام شده است. او به جرم تشویق جنایت علیه بشریت که در قانون فرانسه جرم‌انگاری شده است محکوم شد.

دیگر هوادار ایتالیایی که 19ساله است به دلیل توهین نژادپرستانه به بازیکنان سیاهپوست پاری سن ژرمن به پرداخت 1500 یورو جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه یوونتوس بعد از دیدار ماه سپتامبر این تیم مقابل پاری سن ژرمن در پاریس رفتار گروهی از هوادارانش در این شهر را محکوم کرد و گفت تحقیقاتی در این باره انجام خواهد داد. نتیجه تحقیقات یووه و اینکه آیا باشگاه ایتالیایی جریمه‌ای علیه هواداران خاطی‌اش در نظر گرفته یا نه هنوز اعلام نشده است

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید