13:53 , 1403/4/20
کد خبر: 000057380
بازدید: 1265
دو ستاره سابق باشگاه پرسپولیس،در نقل و انتقالات تابستانی

مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر، دو ستاره سابق پرسپولیس، که پس از عدم توافق با این باشگاه راهی تبریز شده بودند، امروز به طور رسمی به عنوان بازیکنان جدید تراکتور معرفی خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,باشگاه تراکتور که معارفه خریدهای جدید خود را به بعد از انتخاب سرمربی جدید و تائید نهایی از سوی او موکول کرده بودند، بلافاصله بعد از معرفی دراگان اسکوچیچ، تمدید قرارداد محمد نادری و مهدی هاشم‌نژاد را در خروجی صفحات رسمی خود قرار داد.

دو خرید بزرگ تیم تراکتور هم احتمالا امروز معارفه خواهند شد. مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر که از مدت‌ها پیش توافق خود را با مدیران باشگاه تراکتور انجام داده بودند، از این پس در ترکیب سرخپوشان تبریزی حضور خواهند داشت.

دانیال و ترابی تصاویر خود با پیراهن تراکتور را نیز ثبت می‌کنند تا تی تی ها با انتشار آن در رسانه‌ها، گام بزرگی را برای نقل و انتقالات خود بردارند و دو ستاره تیم قهرمان را از آنها بگیرند.

نکته جالب اینکه دانیال و ترابی فصل گذشته در ترکیب اصلی پرسپولیس حاضر بودند و کمتر کسی پیش‌بینی جدایی آنها را می‌کرد اما محمدرضا زنوزی موفق شد این خرید بزرگ را انجام دهد.

بعد از رونمایی تراکتور از ترابی و اسماعیلی‌فر، این باشگاه به استقبال سایر خریدهای خود می‌رود تا هواداران این تیم همچنان روزهای هیجان انگیزی را داشته باشند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید