20:56 , 1403/4/21
کد خبر: 000057689
بازدید: 1692
دو بمبِ خارجی در آستانه پیوستن به پرسپولیس

خبرها حاکی از آن است که پرسپولیس در آستانه توافق با دو ستاه مطرح خارجی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا برترین‌ها: پرسپولیس تاکنون یکی از تیم‌های ناکام نقل‌وانتقالات بوده که هنوز به موفق به جذب بازیکن نشده و در آستانه از دست دادن چند ستاره کلیدی خود هم قرار دارد. اما حالا خبرها حاکی از آن است که این تیم در آستانه توافق با دو ستاه مطرح خارجی قرار دارد.

آقای گل استرالیا به تهران می‌آید؟

به نقل از فوتبال 360، سرخپوشان پایتخت در حال حاضر فقط 2 مهاجم تخصصی در ترکیب خود دارند. عیسی آل‌کثیر و ابوالفضل بابایی 2 مهاجم فعلی پرسپولیس هستند که اولی هنوز قراردادش را تمدید نکرده و دومی هم فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرده است. البته قرارداد قرضی مهدی عبدی هم با تراکتور به پایان رسیده و نام او هم، اکنون در فهرست پرسپولیس حضور دارد و آینده حضورش در جمع سرخ‌پوشان نامشخص است. این موضوع باعث شد پرسپولیس به سراغ جذب علی علیپور برود ولی وضعیت او هم مشخص نیست و حالا یک مهاجم خارجی به این تیم پیشنهاد شده است. جیمی مک‌لارن، مهاجم 30 و دورگه اسکاتلندی - استرالیایی یکی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس است که رزومه درخشانی هم دارد.

پرسپولیس در آستانه توافق با دو بمبِ خارجی

مک‌لارن از سال 2019 عضو تیم ملبورن شد و قراردادش به تازگی تمام شده و اکنون بازیکن آزاد است. او در 162 بازی برای ملبورن موفق به زدن 113 گل شده که آمار درخشانی محسوب می‌شود. او تا فصل گذشته عضو تیم ملبورن‌سیتی استرالیا بود و طی 27 بازی در لیگ این کشور موفق به زدن 10 گل شد. این مهاجم 30 ساله در دوران بازی خود 5 بار عنوان آقای گلی لیگ استرالیا را کسب کرده که 4 فصل آن به‌طور متوالی رقم خورده و همچنین 2 بار با ملبورن قهرمان استرالیا شده است. گزینه جدید پرسپولیس 30 بازی هم برای تیم ملی استرالیا انجام داده و موفق به زدن 8 گل شده است.

شاگرد سابق گاریدو در راه پرسپولیس؟

به گزارش ایسنا، پرسپولیس باتوجه به جدایی دانیال اسماعیلی‌فر در تلاش است که با یک مدافع راست در فصل نقل و انتقالات تابستانی قرارداد امضا کند. این احتمال زیاد است که سرخ پوشان پایتخت دنبال گزینه‌های خارجی بروند آن هم در شرایطی که هدایت تیم را یک مربی باتجربه اسپانیایی برعهده دارد.

پرسپولیس در آستانه توافق با دو بمبِ خارجی

روزنامه المنتخب مراکش نوشت که ایوب العلمود مدافع راست باشگاه الوداد با پیشنهاد وسوسه انگیزی از یک تیم ایرانی مواجه شده و در آستانه حضور در لیگ ایران است. این روزنامه مراکشی هر چند نام این تیم ایرانی را فاش نکرد اما تاکید کرد که این تیم در لیگ نخبگان آسیا حضور دارد.

به نظر می‌رسد که این مدافع مراکشی که سابقه کار کردن با گاریدو، سرمربی اسپانیایی پرسپولیس را در کارنامه دارد به پرسپولیس نزدیک شده است چرا که استقلال دیگر نماینده ایران در لیگ نخبگان آسیا به دنبال مدافع راست نیست.

 
 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید