دولت

دولت

آخرین اخبار

دولت اعلام کرد با توجه به عدم تمایل به تداوم عضویت در برخی مجامع بین المللی، لایحه لغو عضویت در این مجامع را به مجلس تقدیم کرده است.

رئیس جمهور در پی عملیات سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی در پیامی تصریح کرد: اینجانب به پیروی از رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و به پشتوانه حمایت ملت سرافراز و نیرو‌های مسلح مقتدر ایران اسلامی تاکید می‌کنم که هر گونه ماجراجویی جدید علیه منافع ملت ایران با پاسخ سنگین‌تر و پشیمان‌کننده مواجه خواهد شد.

خبرگزاری دولت، توئیت منتسب به ابراهیم رئیسی که در آن خبر از انتقام قطعی از اسرائیل را داده بود، تکذیب کرد.

به نظر می‌رسد که دولت در ادامه طرح‌های عجیب مالیاتی، این بار برای افزایش درآمدهای خود دست به دامن مالیات بر مهریه شده است. اما ماجرای این مالیات چیست؟

علیرضا پناهیان پس از اظهارات جنجالی اش درباره پیامبر در جلسه اقتصادی دولت شرکت کرد.

رئیس‌جمهور در دیدار رمضانی دولت و مجلس گفت: شاخص ارزیابی عملکرد دولت و مجلس، احساس رضایت مردم است.

سید ابراهیم رئیسی، در جلسه امروز هیات دولت گفت:وقتی دولت در ایجاد شیرینی‌های بخش اقتصادی موفق بوده است، قطعاً خواهد توانست تلخی‌ها را کاهش و به شیرینی تبدیل کند.

ویدیویی از حضور رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز قدس به تازگی توسط رسانه‌ها منتشر شده است.

رئیسی:

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز حماس و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین با رشادت و مجاهدت خود و کودکان مظلوم فلسطینی با خون پاک خود اثبات کرده‌اند که بزرگترین جنایت جنگی تاریخ و نسل‌کشی با حمایت آمریکا در غزه شکل گرفته است و محکوم است.

تاریخ واریز یارانه ها از این ماه تغییر کرد و سازمان هدفمندسازی یارانه ها علت این تغییر زمان را انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه ها عنوان کرده است.

رئیسی در اولین سخنرانی:

رییس‌جمهوری در اولین سخنرانی خود در سال 1403 گفت: رمز موفقیت در کارها، پیگیری است؛ از پیگیری غفلت نکنید با یک دستور تنها مشکلات حل نخواهد شد.

رئیس جمهور در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان بی‌گناه روسی در حادثه تروریستی در شهر مسکو را به رئیس جمهور، دولت و مردم روسیه تسلیت گفت.

رئیس جمهور با اشاره به سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب درباره ضرورت پرهیز از ستیزگری‌های دشمن‌پسند، همه مسئولان و ارکان نظام را مخاطب این سخنان دانست.

سکینه سادات پاد، دستیار رئیس جمهور در خصوص فیلم منتشر شده از درگیری یک طلبه و یک خانم گفت: این روحانی اگر می‌خواهد امر به معروف کند چرا عکس می‌گیرد؟ حتما باید شرایط مادر را درک کرد.

سخنگوی دولت خبر داد؛

سخنگوی دولت گفت: در ماه رمضان ساعت کاری کارکنان ادارات بین ۷ تا ۹ صبح شناور است.

مدیرکل امور فرهنگی شهرداری تهران گفت: توزیع بسته معیشتی تا الان پنج هزار خانواده پایش شده است هر بسته دو میلیون تومان شامل ارزاق ماه مبارک رمضان خواهد بود.

رییس‌جمهور گفت: بنای ما در دولت آن است که ما در دولت بخش خصوصی را تقویت کنیم.

خلجی اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود، روز‌های آینده نیز بارش‌هایی در استان سیستان و بلوچستان داشته باشیم، آماده‌باش به همه دستگاه‌ها اعلام شده است و هر کاری هم که پس از این نیاز باشد، انجام می‌شود.

رئیسی:

بنابر اعلام رئیس جمهور، روز درختکاری بهانه‌ای است تا ضرورت توجه به درختکاری و حفاظت از درختان و فضای سبز در راستای ایجاد فضا،‌ هوا و محیط زیست سالم و در نتیجه فضای پرنشاط و مفرح زندگی برای مردم یادآوری شود.

انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی روز گذشته در سراسر کشور برگزار شد.