دولت

دولت

در مراسم امضای توافق‌نامه احداث خط ریلی رشت-آستارا مطرح شد؛

رئیس‌جمهور در جلسه هیئت دولت تاکید کرد؛

آخرین اخبار

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور: دولت وزیر آموزش و پرورش را به مجلس معرفی کرد و اکنون وزیر کشاورزی، صنایع و معادن و بازرگانی معرفی خواهند شد.

عضو سابق شورای اطلاع رسانی دولت توییتی را منتشر کرده که خبرساز شد.

رئیسی در نشست مطبوعاتی مشترک با رئیس جمهور اندونزی بیان کرد: «طبق تصمیم مشترک رؤسای جمهور ایران و اندونزی، مبادلات ارزی دو کشور با ارزهای ملی انجام خواهد شد.»

همشهری نوشت:

همشهری نوشت: درباره تعرض به بانوان محجبه هم نیازمند تعیین مجازات و قانون جدید بودیم و به نوعی تعیین مجازات صورت گرفته، اما این تعرض‌ها هم سقف دارد؛ مثلا اگر کسی بانویی محجبه را کاملا برهنه کند، همان مجازاتی برایش درنظر گرفته می‌شود که یک اسائه ادب لسانی صورت بگیرد.

جوکو ویدودو از دکتر رئیسی در کاخ مِردکا به صورت رسمی استقبال کرد.

معاون رئیس جمهور گفت: بنزین و آرد گران نخواهد شد و کسانی که آنرا برای جلوگیری از قاچاق توصیه می‌کنند به دنبال راهکارهای دیگری باشند.

رئیسی در هشدار به طالبان گفت: به حاکمان افغانستان اخطار میکنم، حق‌آبه مردم سیستان و بلوچستان را بدهند.

رئیسی تاکید کرد: «هیچ‌ دستگاهی در کشور حق ندارد نمونه کالا و محصول استاندارد شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی را از خارج وارد کنند.دستگاه‌هایی که با وجود نمونه‌های باکیفیت داخلی، محصول خارجی وارد می‌کنند توبیخ می‌شوند. »

در مراسم امضای توافق‌نامه احداث خط ریلی رشت-آستارا مطرح شد؛

رئیس‌جمهور گفت: خط ریلی رشت-آستارا برای همه کشورهای منطقه مفید خواهد بود.

وزیر کار اعلام کرد؛

صولتی در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: به شکایات بازنشستگان رسیدگی می‌شود.

یک نماینده مجلس خطاب به رئیسی نوشت:

احمدی بیغش نوشت: حداقل کشور افغانستان به میزان مصرف سالیانه این افغان‌ها شیر هیرمند را باز بگذارد!!!کجاست هنر دیپلماسی قدرتمند و اثر گذار؟!!!

رئیس جمهور گفت: معرفی شخصیت و آثار گرانقدر حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر نامدار به تقویت هویت و خودباوری ایرانی و اسلامی و اعتلای حکمرانی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران کمک شایانی می‌کند.

وزیر نیرو گفت: براساس بند «ل» تبصره 15 قانون بودجه در بخش آب و برق مکلف هستیم یارانه مصارف مازاد بر الگو را قطع کنیم که به صورت پلکانی این اتفاق می‌افتد.

روزنامه رسالت از افزایش بازپرداخت وام مسکن گلایه کرد.

برخی مشترکان از درج این عنوان آن را فقط برای مشترکان پر مصرف اعلام کردند و براساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می دانند.

حسینی تاکید داشت: «بحث استیضاح وزیر دیگری مطرح نیست. اگر استیضاح مطرح باشد بلافاصله به ما خبر می دهند ولی الان بحث استیضاحی مطرح نشده است.»

 با تصمیم جدی و قاطع، در نظر دارد تا به مردم حدود ۴ میلیون واحد مسکونی ارائه دهد.

رئیس‌جمهور در جلسه هیئت دولت تاکید کرد؛

رئیس جمهور گفت: دستگاه‌ها در تعیین تعرفه کالا و خدمات با ستاد تنظیم بازار هماهنگ باشند.

علی بهادری جهرمی امروز در سفر به استان آذربایجان‌غربی، از وضعیت دریاچه ارومیه بازدید و در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای نجات این دریاچه قرار گرفت.