دولت

دولت

رئیسی: اگر مردم از برخی مسئولین ناراضی بودند باید آن مسئول از بدنه دولت خارج شود.

صحبت ها و حواشی حضور رئیسی در دانشگاه تهران؛

ابراهیم رئیسی گفت: چند روز پیش وزیر خارجه سوریه میهمان ما بود و می گفت دقیقا نسخه ای که در ایران اجرا می شود را اول در دمشق اجرا کردند.

مروری بر نظرات مخالفان در مجلس؛

جلسه رای اعتماد وزیر راه و شهرسازی در حالی برگزار شد که اکثریت نمایندگان موافق و مخالف گزینه پیشنهادی دولت بر لزوم اجرایی شدن وعده ساخت یک میلیون مسکن در سال تاکید داشتند.

معاون امنیتی وزیر کشور خبر داد

معاون امنیتی وزیر کشور به اقدامات غیر اخلاقی که در جریان حوادث اخیر از سوی معاندان صورت گرفته اشاره کرد و گفت: نیروهای ضد انقلاب متاسفانه در موارد متعدد از انجام اعمال غیر اخلاقی ابایی ندارند و بطور مثال برخی دختران را مامور کرده بودند تا به جوانان پیشنهاد بدهند اقدامات ضد امنیتی انجام دهند تا بتوانند چند شب کنار آنها باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از افزایش 20 درصدی حقوق در سال آینده خبر داده است.

سخنگوی دولت امروز درباره بحث تعطیلی روز چهارشنبه، 9 آذر مورد سئوال قرار گرفت اما از ارائه پاسخی روشن به این سئوال طفره رفت.

دولت قول داده افزایش حقوق کارکنان دولت را از آذر ماه اجرایی کند.

رئیس جمهور به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج از یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ بازدید کرد.

طبق آنچه از سوی رسانه ها اعلام شده در هفته جاری پنج وزیر کابینه ابراهیم رئیسی برای ارائه توضیحات تخصصی راهی مجلس می شوند.

در جلسه هیات دولت ؛

استاندار جدید تهران ظهر امروز در جلسه دولت به ریاست رئیس جمهور رای اعتماد گرفت.

رئیس جمهور امروز با استعفای وزیر راه و شهرسازی موافقت کرده و شهریار افندی زاده را به عنوان سرپرست این وزارتخانه معرفی کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تغییر وزیر راه و شهرسازی را بحثی جدی دانست و گفت: به احتمال زیاد گزینه جایگزین رستم قاسمی یکشنبه هفته آینده به مجلس معرفی خواهد شد.

در حالیکه بیش از 10 روز از معرفی استاندار تهران به عنوان معاون اجرایی رییس جمهور می گذرد، همچنان گزینه ای برای استانداری پایتخت انتخاب نشده است.

علی بهادری جهرمی به انتقاد از وارونه نمایی رسانه های معاند پرداخت.

اخباری در فضای مجازی و رسانه ها از استعفای رستم قاسمی خبر میدهد اما تاکنون از سوی مقامات رسمی موضعی در تائید یا تکذیب این خبر اتخاذ نشده است.

محسن رضایی در خاطره ای به بیان چگونگی فوت پسرش پرداخته و چنین گفته که پس از آنکه وی اطلاعات مهمی را به ماموران وزارت اطلاعات منتقل کرد، در امارات به قتل رسانده شد.

محمود صادقی توئیتی منتشر کرده و درباره اظهارات اخیر سخنگوی دولت که گفته بود اگر دولت می خواست، تیر اندازی به معترضان مانند آب خوردن بود، کنایه ای زده است.

بنا بر اعلام سازمان امور اداری و استخدامی کشور تغییراتی درساعات و روزهای کاری ادارات دولتی اعمال خواهد شد.

وزارت اطلاعات خبر داد:

وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه جدیدی از شناسایی و دستگیری تمام عوامل مرتبط با حادثه تروریستی شاهچراغ خبر داد.

عزت الله ضرغامی در نشستی در دانشگاه شریف به ارائه توضیحاتی درباره موضوعات مختلف روز پرداخت و در بحث حوادث اخیر کشور گفت: یک بازجوی اصلی حوادث اخیر به من می گفت اصلا حرف دهه هشتادی ها را متوجه نمی شوم.