دولت

دولت

رئیسی در دیدار اعضای هیات امنای کمیته امداد امام خمینی مطرح کرد

با حضور رئیس جمهور تصویب شد؛

بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت مطرح کرد:

وزیر ارشاد در حاشیه جلسه هیات دولت:

بنابر اعلام وزیر کشور در حاشیه جلسه دولت؛

رئیسی در جلسه شورای‌عالی مسکن:

در مراسم رژه نیروهای مسلح مطرح شد:

در نشست با رسانه‌های بین‌المللی در نیویورک؛

آخرین اخبار

در فضای مجازی تصاویری منتشر شده که نشان میدهد اسفند ۱۴۰۰ رئیسی گفته بود "برای رفع مطلق همین فردا هم دیر است" اما حالا بعد ۱۸ ماه از آن وعده و دو سال از شروع به کار دولتش تازه دستور داده "سند کاهش فقر تهیه و تدوین شود.

رئیسی در دیدار اعضای هیات امنای کمیته امداد امام خمینی مطرح کرد

رئیس جمهور با تأکید بر اهمیت تهیه و تدوین "سند کاهش فقر" و همچنین پیگیری دقیق و مداوم آن با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، اعلام کرد که رفع فقر مطلق، هدف اصلی این سند است.

با حضور رئیس جمهور تصویب شد؛

در سومین جلسه نشست ویژه جهت رفع موانع تولید و به منظور دستیابی به اهداف اعلامی در شعار سال، تصویب شد که منابع سرمایه ثابت برای دو کارخانه صنعتی بزرگ تأمین شود و تسهیلات به آنها اعطا گردد.

معاون رییس‌جمهور:

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: حصر علمی و فناوری را هم خواهیم شکست و روی پای خودمان خواهیم ایستاد.

بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت مطرح کرد:

سخنگوی دولت اعلام کرد که هیئت وزیران با تصویب یک مصوبه، تسهیلات قرض‌الحسنه را برای خانواده‌هایی که در چهار استان محروم به گاز لوله‌کشی دسترسی ندارند ارائه خواهد کرد.

در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛

در جلسه هیئت دولت دستور رئیس جمهور برای ساخت یک ورزشگاه مناسب در تهران را صادر کرد.

رئیس جمهور در یک پیام موفقیت تیم ملی والیبال را به تمامی اعضای این تیم تبریک گفت.

وزیر ارشاد در حاشیه جلسه هیات دولت:

اسماعیلی گفت: برای برگزاری کنسرت در هیچ استانی مشکل نداریم.

منظور با عذرخواهی از تاخیر :

رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: تمام مطالبات گندمکاران تا پایان مهرماه تسویه خواهند شد، و در مورد هر تاخیری در تحقق وعده‌ها، از گندمکاران عذرخواهی می‌کنیم.

بنابر اعلام وزیر کشور در حاشیه جلسه دولت؛

وزیر کشور ادعای حمله به مراکز نظامی در خرم آباد را تکذیب کرد و لرزش ایجاد شده را ناشی از زلزله در عمق کم دانست.

زاکانی به اظهارات محسن هاشمی رفسنجانی درباره ساخت تراموا واکنش نشان داد و گفت: جز خنده نمی‌شود کاری کرد!

رئیسی در جلسه شورای‌عالی مسکن:

رئیس جمهور خواست که از مدیران بانک‌هایی که وظایف قانونی خود را به درستی انجام داده‌اند، تقدیر و تشکر شود و در مقابل، کسانی که به وظایف خود عمل نکرده‌اند، مورد مواخذه قرار گیرند.

بهادری جهرمی اعلام کرد؛

سخنگوی دولت اعلام کرد: پروژه انتقال گاز به نیروگاه سیستان و بلوچستان رو به پایان است و ما امیدواریم که در سفر بعدی رئیس‌جمهوری این پروژه را افتتاح کند.

رئیس‌جمهور گفت: وزارتخانه‌های مختلف در حال ارائه خدمات به مردم هستند، اما اهمیت کار آموزش و پرورش بی‌نظیر است و هیچ یک از آنها نمی‌توانند به اندازه این کار ارزشمند باشند.

در مراسم رژه نیروهای مسلح مطرح شد:

رئیس جمهور در مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: نیروهای مسلح کشور ما با موفقیت از هرگونه تغییرات ژئوپلیتیک و تغییرات مرزها جلوگیری کرده‌اند. امروز نیز حفظ حقوق ارامنه و حفظ وضعیت مرزها به عنوان یک اولویت کاملاً مهم در سیاست ما قرار دارد.

علی بهادری جهرمی اظهار کرد که سفر آقای رئیس جمهور به نیویورک سفری بسیار غرورآفرین بود که توانست نظر و توجه جهان را به ملت بزرگ ایران جلب کند.

بهادری جهرمی مطرح کرد؛

سخنگوی دولت گفت: اینکه مقام ارشد دولت سابق تأکید می‌کرد «ما مسئول بهشت رفتن مردم نیستیم»، نمادی از بی‌توجهی به عرصه فرهنگ بود.

رییس‌جمهور ایران، با اشاره به تحریم‌هایی که آمریکا بر رسانه‌ها و دولتمردان ایران اعمال کرده است، اظهار کرد که این اقدام‌ها ظلمی به مردم و ملت‌ها محسوب می‌شوند. او خواستار اجازه و تسهیل تحقیق خبرنگاران در این زمینه شد.

در نشست با رسانه‌های بین‌المللی در نیویورک؛

رئیسی بیان کرد: ابایی از حضور خبرنگاران خارجی در داخل ایران نداریم و اتفاقا حضور آنها را مغتنم نیز می‌شماریم تا بتوانند مستقیما اخبار و رویدادهای ایران را فارغ از سیاست‌های امپراطوری رسانه‌ای نظام سلطه که به دنبال ارائه تصویری ناصحیح از ایران هستند، انعکاس دهند.

خاخام‌های ضدصهیونیسم در نیویورک با رئیسی دیدار کردند.