12:18 , 1401/8/25
کد خبر: 000016568
بازدید: 1159

سخنگوی فراجا خبر داد

دستگیری 11 نفر در شلوغی های دیروز  بازار تهران/پخش تراکت های تهدید آمیز در میان کسبه

سخنگوی فراجا از دستگیری 11 نفر در ارتباط با ناآرامی های دیروز بازار تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی ایونا، سردار مهدی حاجیان با اعلام این خبر چنین اعلام کرده که این افراد قصد داشته اند در روز گذشته بازار را به تعطیلی بکشانند.

وی با بیان این مطلب گفت: بدخواهان در میان اهداف خود تعطیلی بازار را نیز در برنامه داشتند و از چندین روز قبل فراخوان های متعددی در این زمینه داده بودند که خوشبختانه با همکاری مردم و کسبه، این نیت دشمنان درک شد.

سردار حاجیان همچنین اظهار کرد: از صبح دیروز عده ای در بازار با پخش تراکت های تهدیدآمیز و تلاش برای ایجاد فضایی رعب آور، سعی داشتند از باز شدن مغازه ها جلوگیری کنند که این اقدام آنها با ورود به موقع پلیس و نیروهای اطلاعاتی خنثی شد. ناگفته نماند که بر اساس این اتفاقات بازگشایی مغازه ها تا حدی با تاخیر همراه بود و در نهایت 11 نفر از تهدیدکنندگان دستگیر شدند که برخی از آنها در اعترافات اولیه بر این نکته اشاره داشتند که برای انجام این کار از سرویس های اطلاعاتی خارجی پول گرفته بودند.

وی همچنین به کشف ابزارهای مجرمانه از سوی این افراد اشاره کرد و افزود: پس از بررسی های اولیه ابزار و ادواتی از این افراد کشف شد که برای اهداف مجرمانه خود تهیه کرده بودند.

سردار حاجیان در پایان با تاکید بر اینکه پلیس با افرادی که به دنبال تهدید امنیت مردم باشند، برخورد خواهد کرد از انتشار گزارش کامل این دستگیری ها طی روزهای آینده خبر داد.

بیشتر  بخوانید: در بازارهای تهران چه خبر است؟

 

 

           

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار